تداوم هوای ناسالم برای گروه‌های حساس/همه ایستگاه‌ها در وضعیت قرمز و نارنجی

کیفیت هوا در کلان‌شهر اصفهان امروز _پنجشنبه بیست‌وپنجم فروردین‌ماه_ در ساعت منتهی به ۹صبح با قرار گرفتن روی شاخص۱۴۲ در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) ثبت شده است.

به گزارش خبرنگار ایمنا، کیفیت هوا در کلان‌شهر اصفهان امروز _ پنجشنبه بیست‌وپنجم فروردین‌ماه_ در ساعت منتهی به ۹ صبح با قرار گرفتن روی شاخص ۱۴۲ در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) ثبت شده است.

ایستگاه انقلاب با شاخص ۱۶۱، خرازی با شاخص ۱۶۵، رودکی با شاخص ۱۵۱، رهنان با شاخص ۱۸۴، میرزاطاهر با شاخص ۱۶۰ و ورزشگاه میثاق با شاخص ۱۵۲ در وضعیت هوای ناسالم برای عموم (قرمز) قرار دارد.

ایستگاه احمدآباد با شاخص ۱۱۴، استانداری اصفهان با شاخص ۱۳۴، باهنر با شاخص ۱۴۲، پروین با شاخص ۱۱۸، جی با شاخص ۱۳۵، فرشادی با شاخص ۱۲۴، فیض با شاخص ۱۲۲، کاوه با شاخص ۱۱۹ در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) است.

دستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های خواجو، باغ غدیر و دانشگاه فعال نیست.

در حال حاضر تنها ایستگاه فعال در زمینه نشانگر شاخص کیفی هوا در استان به جز اصفهان، شاهین‌شهر، مبارکه و سجزی است که شاخص کیفی هوای شاهین‌شهر با قرار گرفتن بر روی عدد ۱۴۲، مبارکه با قرار گرفتن بر روی عدد ۱۱۱ و ایستگاه سجزی با شاخص ۱۲۶ در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) ثبت شد.

شاخص کیفی هوا از صفر تا ۵۰ هوای پاک، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای سالم، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم و ۳۰۱ تا ۵۰۰ بسیار خطرناک است.

کد خبر 568330

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.