۲۳ فروردین ۱۴۰۱ - ۲۰:۳۵
احتمال شروع روند صعودی بیت کوین

تحلیلگر محبوب رمزارزها گفت: یک اندیکاتور آنچین با سابقه تماس‌هایی که به سقف ها و کف ها داشته است، قویاً نشان می‌دهد بیت‌کوین برای افزایش قیمت قابل توجهی آماده است.

به گزارش خبرنگار ایمنا، تحلیلگر معروف به اسم مستعار TechDev به ۳۸۲ هزار دنبال کننده توئیتر خود می‌گوید که میزان جریان خواب بیت کوین را تماشا می‌کند، یعنی میانگین تعداد روزهایی را که سکه‌ها دست نخورده باقی مانده‌اند را اندازه می‌گیرد. او جریان خواب را با اندیکاتور شمع‌های سه هفته‌ای روی تقاطع‌های آن ترکیب می‌کند که از داده‌های تاریخی قیمت برای شناسایی تغییرات روندها استفاده می‌کند.

دوره‌های بین جریان خاموشی خروج از منطقه سبز و تقاطع گردابی صعودی سه هفته‌ای برخی از بهترین فرصت‌های خرید بیت کوین را در ۱۰ سال گذشته ارائه کرده است.

از نظر من در این تحلیل عدم تقارن بسیار بالاست.

احتمال شروع روند صعودی بیت کوین

TechDev همچنین نمودار دیگری را ارائه می‌دهد که دو شاخص را با هم ترکیب می‌کند که نشان دهنده عملکرد صعودی قیمت در آینده است. او می‌گوید که بیت کوین بالاتر از Kijun-Sen است که به طور سنتی در ابر ایچیموکو استفاده می‌شود و میانگین قیمت ۲۶ دوره گذشته را محاسبه می‌کند. تحلیلگر Kijun-Sen را با شاخصی ترکیب می‌کند که عرض پیشرونده باندهای بولینگر را نشان می‌دهد.

به طور سنتی، عرض باند بولینگر کم یا باریک نشان می‌دهد که دارایی در حال آماده شدن برای اقدامات نوسانی در قیمت است. بیت‌کوین کیجون سن سه هفته‌ای را با پهنای باند بولینگر از لحاظ تاریخی پایین باز پس گرفت. حرکت صعودی کلان را با نوسانات قریب‌الوقوع پیشنهاد می‌کند.

کد خبر 567898

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.