تسویه سریع‌تر طلب پیمانکاران در مشهد دنبال می‌شود

مدیرعامل سازمان عمران شهرداری مشهد گفت: در سه ماهه گذشته در شش مرحله پرداختی به پیمانکاران سازمان صورت گرفته و به دنبال تسویه هرچه سریع‌تر طلب پیمانکاران هستیم.

به گزارش خبرنگار ایمنا، علیرضا صفی پور با اشاره به پرداخت مطالبات پیمانکاران سازمان عمران در سه ماهه گذشته در مشهد، اظهار کرد: در این مدت در شش مرحله بیش از هزار مورد پرداختی به پیمانکاران سازمان صورت گرفته که حجم مطالبات سازمان را به‌طور قابل‌توجهی کاهش داده است.

وی با بیان اینکه کمیته تخصیص پرداخت مطالبات پیمانکاران تشکیل می‌شود، ادامه داد: با توجه به رویکرد شهردار و معاونت مالی و پشتیبانی در نگاه عادلانه به پیمانکاران، کمیته‌ای با عنوان کمیته تخصیص شامل مدیرعامل سازمان، معاون مالی، معاون فنی و اجرایی و مسئول حراست سازمان به‌طور مرتب تشکیل می‌شود.

مدیرعامل سازمان عمران شهرداری مشهد، تصریح کرد: در این کمیته مطالبات پیمانکاران بر اساس دریافتی این سازمان به‌صورت عادلانه و برای همه پیمانکاران با یک درصد مشخص در هر مرحله پرداخت می‌شود.

وی در خصوص اینکه سازمان عمران به دنبال تسویه هرچه سریع‌تر طلب پیمانکاران است، گفت: پیمانکاران پروژه‌های عمرانی هم در این مدت با صبر و شکیبایی خود، ما را در جهت رسیدگی امور مالی و پیشبرد پروژه‌های عمرانی یاری کرده‌اند.

کد خبر 567895

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.