کاهش تسلط کاردانو در ارزهای دیجیتال

همانطور که توسط یک نهنگ ADA اشاره شده، تسلط بیت کوین از ۵۲ درصد به ۴۲ درصد کاهش یافته است، در حالی که تسلط کاردانو از چهار درصد به دو درصد در سال گذشته کاهش یافته است.

به گزارش خبرنگار ایمنا، طرح پارلمان اروپا برای محدود کردن کیف پول‌های خود میزبان به واقعیت تبدیل شد زیرا پارلمان به ممنوعیت ناشناس بودن در رمزارزها رأی مثبت داده است. با این حال، پیش نویس این اصلاحیه هیچ محدودیت کمتری را برای نقل و انتقالات رمزارزی مشخص نکرده است، به این معنی که همه آنها مشمول بررسی هویت خواهند بود. برخی از حامیان کریپتو این اصلاحیه را ممنوعیت ناشناس ماندن در کریپتو می‌دانند و پائولو آردوینو (Paolo Ardoino)، مدیر ارشد فناوری تتر، آن را گامی بزرگ به عقب برای حقوق بشر توصیف می‌کند.

بنیاد کاردانو اخیراً همکاری تحقیقاتی خود را با گروه فناوری‌های بلاک چین و دفتر کل توزیع شده (BDLT) در دانشگاه زوریخ اعلام کرده است. این تحقیق به دنبال بررسی زوایای مختلف در مورد سوالات اصلی پیرامون کاردانو به عنوان یک سیستم امن، مقیاس پذیر و غیرمتمرکز است.

شبکه کاردانو به رشد خود ادامه می‌دهد

شبکه کاردانو اخیراً به نقطه عطف جدید بیش از پنج میلیون آدرس در شبکه با افزایش ۴۸ درصدی از ابتدای سال تا به امروز رسیده است. افزایش شدید تعداد کاربران با افزایش تعداد dApp ها و راه حل‌ها در شبکه ارتباط دارد که نشان دهنده رشد فاندامنتالی شبکه است. تعداد آدرس‌ها در شبکه کاردانو به حدود ۲/۶ میلیون رسید. در زمان انتشار این مقاله، ADA با کاهش قیمت سه درصدی در ۱/۰۵ دلار معامله می‌شد. با قیمت کنونی، ADA نزدیک به ۶۶ درصد از بالاترین قیمت خود یعنی نزدیک به سه دلار کاهش یافته است.

کد خبر 567320

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.