تعداد شرکت‌های کریپتو در بریتانیا کاهش یافته است

تعداد شرکت‌هایی که مجاز به ارائه خدمات رمزارزی به ساکنان بریتانیا تحت وضعیت ثبت نام موقت از سوی اداره رفتار مالی هستند از ۱۲ به پنج کاهش یافته است.

به گزارش خبرنگار ایمنا، شرکت‌های دارایی رمز ارزی با ثبت موقت، تنظیم‌کننده مالی بریتانیا CEX.IO، ریولت (Revolut) Copper، Globalblock و Moneybrain به‌عنوان شرکت‌هایی که در فضای رمز ارزی مجاز به فعالیت در این کشور هستند، توسط FCA از آگوست تأیید شده است.

در بریتانیا، شرکت‌هایی که مجاز به انجام فعالیت‌های دارایی‌های رمز ارزی هستند یا باید در FCA ثبت نام کرده باشند یا به آنها وضعیت موقت داده شود که در ابتدا در مارس منقضی می‌شد. در سال گذشته، FCA به Binance Markets Limited دستور داده است که هر گونه فعالیت نظارتی در بریتانیا را متوقف کند.

این تغییر پس از اعلامیه‌ای انجام شد که در آن وزارت خزانه داری HM گفت که چارچوب قانونی موجود خود را برای ترکیب استیبل کوین‌های مورد استفاده به عنوان وسیله پرداخت اصلاح خواهد کرد. با توجه به استراتژی FCA برای سه سال آینده، دولت بریتانیا برای توسعه یک رویکرد نظارتی برای دارایی‌های رمز ارزی از جمله استیبل کوین‌ها و همچنین سرکوب شرکت‌های مشکل‌دار تحت نظر خود کار خواهد کرد.

کد خبر 567311

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.