همراهی مردم و دستگاه‌های اجرایی به پایداری شبکه برق کمک می‌کند

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، نقش مردم و همراهی همه دستگاه‌های اجرایی در رعایت الگوهای مدیریت مصرف برق را مهم دانست و گفت: این امر می‌تواند ما را در تامین برق پایدار و خدمت‌رسانی بهینه به مشترکان یاری رساند.

به گزارش ایمنا و به نقل از شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، «کامبیز ناظریان» در نشست شورای معاونان و مدیران این شرکت اظهار کرد: برنامه‌ریزی و آمادگی لازم برای پیک مصرف تابستان تهران انجام شده و همه امکانات فنی و کارشناسی برای حفظ پایداری شبکه برق پایتخت در سال جاری به کار گرفته شده است.

وی ادامه‌داد: با برنامه‌ریزی و تلاش شبانه روزی و مستمر در تعطیلات نوروزی از وقوع هرگونه خاموشی در آغاز فصل بهار به منظور رفاه حال هرچه بیشتر شهروندان و مسافران در پایتخت جلوگیری شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ گفت: پایداری شبکه و عبور از پیک تابستان ۱۴۰۱ از مهم‌ترین اهداف آتی این شرکت است.

ناظریان اظهار کرد: استفاده از ظرفیت‌های دانش‌بنیان در سال ۱۴۰۱ در مجموعه توزیع برق شهر تهران نیز سرلوحه فعالیت‌ها قرار گرفته است؛ بر همین اساس انتظار داریم به موازات اقدام‌های انجام شده در بخش اصلاح و بهینه سازی شبکه، افزایش ظرفیت و کاهش تلفات، با کنترل هوشمند بار و بهره‌گیری از توان مشاوران و شرکت‌های دانش‌بنیان و همکاری مشترکان بزرگ به‌ویژه اداره‌ها و دستگاه‌های اجرایی، بتوانیم تابستان پیش رو را با موفقیت پشت سر بگذاریم.

کد خبر 566396

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.