نمایشگاه اختصاصی ایران در قزاقستان برگزار می‌شود

رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران از برگزاری نمایشگاه اختصاصی ایران در کشور قزاقستان با مجوز رسمی این سازمان خبر داد.

به گزارش ایمنا و به نقل از سازمان توسعه تجارت ایران، «علیرضا پیمان‌پاک» اظهار کرد: کشور قزاقستان پتانسیل بالایی در واردات کالاها و محصولات صادراتی ایران دارد؛ از همین رو این نمایشگاه فرصت مناسبی برای فعالان اقتصادی کشور است.

وی افزود: در حال حاضر دولت قزاقستان از توسعه روابط تجاری بین دو کشور استقبال کرده و هم از منظر اتحادیه اوراسیا و هم از منظر روابط تجاری دو جانبه همراهی قابل توجهی را از وزارت تجارت قزاقستان شاهد هستیم.

رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران با اشاره به گروه‌های کالایی مشارکت‌کننده در نمایشگاه، خاطرنشان کرد: ساختمان و فناوری‌های نوین صنعت ساختمان، ماشین‌آلات کشاورزی دام و طیور، خدمات فنی و مهندسی، نفت، گاز و پتروشیمی، صنعت و ماشین‌آلات صنعتی، صنایع و مواد غذایی، کالاها، محصولات و خدمات دانش‌بنیان، ماشین‌آلات معدن، دارو و تجهیزات پزشکی، لوازم خانگی، مبلمان و مصنوعات چوبی، گردشگری سلامت از جمله گروه‌های کالایی در نمایشگاه قزاقستان هستند.

پیمان‌پاک با دعوت از تجار برای شرکت در این نمایشگاه افزود: این نمایشگاه میزبان بازدیدکنندگان متخصص، تجار و بازرگانان از سراسر قزاقستان است و دهم تا دوازدهم تیرماه ۱۴۰۱ مصادف با یکم تا سوم جولای ۲۰۲۲ در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی آلماتی (آتاکنت اکسپو) برگزار می‌شود.

کد خبر 566377

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.