همیشه مادرانه صبوری کردی

احسان علیخانی خطاب به ژاله صامتی نوشت: من از شما معذرت می‌خواهم.

به گزارش ایمنا، احسان علیخانی با انتشار استوری در صفحه شخصی خود در اینستاگرام، ژاله صامتی را مادری صبور دانست و برای حواشی پیش آمده در برنامه «عصر جدید» از او عذرخواهی کرد.

او نوشت:

«ژاله خانم مهربان، با معرفت و دلسوز، تولدت مبارک. من از شما معذرت می‌خواهم که تعدادی، دلسوزی مادرانه شما برای بچه‌ها را به اشتباه، بی‌رحمی شما برداشت کردند. ما که یادمان نمی‌رود نگرانی برای بچه‌ها از عصر جدید هم برایت مهم‌تر بود، ممنون که مثل همیشه، مادرانه صبوری کردی و مثل همیشه لبخند می‌زنی به همه. تولدتان مبارک. این که یک آدمی آن‌قدر خودش باشد، بزرگ‌ترین هدیه به اطرافیانش است. امیدوارم کار کردن با شما را بقیه هم تجربه کنند و عین من، شما را تحسین کنند.»

به گزارش ایمنا، در یکی از برنامه‌های «عصر جدید» که با اجرای احسان علیخانی در شب‌های نوروز ۱۴۰۱ از شبکه سه تلویزیون پخش شد، ژاله صامتی، در واکنش به اجرای یکی از شرکت‌کنندگان این برنامه که هنر خود را در حوزه خوانندگی به نمایش گذاشت، گفت: «این‌جا آمدی، یعنی اول باید شروع کنی کلاس بیان بروی، لهجه‌ات فراموش بشود، بتوانی حرف بزنی، باید کتاب بخوانی، باید ادبیات بدانی، باید شعر بدانی. این شکلی نیست» او البته به این جوان توصیه کرد که در زادگاه خود بماند و به شهرهای بزرگ نیاید.

همین سخنان، باعث انتقادها و حمله‌های فراوانی به ژاله صامتی در فضای مجازی شد که احسان علیخانی را وادار کرد از او دلجویی کند.

کد خبر 565863

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.