وضعیت جسمانی فرزاد فرزین چگونه است؟

در ویدیویی که اخیرا توسط تیم فرزاد فرزین در اختیار رسانه‌ها قرار داده شده است، گفته شده که این هنرمند به علت مسمومیت در بیمارستان بستری شده است ولی اکنون حال جسمانی خوبی دارد.

به گزارش ایمنا، فرزاد فرزین، خواننده پاپ که به همراه الیاس یالچینتاش خواننده ترکیه‌ای قطعه مشترک «ماسک» را به زبان‌های ترکی و فارسی تولید کرده بود، قرار بود برای نخستین بار و پیش از انتشار ترانه مشترکش با یالچینتاش، ۳۱ مارس در استانبول به روی صحنه برود اما بعدتر اعلام شد که این خواننده به علت ابتلاء به کرونا از اجرای خود بازمانده است.

در همین حوالی از سوی برخی رسانه‌ها اعلام شد که حال این خواننده نامساعد است و حتی سطح هوشیاری او پایین آمده است گرچه این خبر هنوز به تأیید فرزین و تیم او نرسیده بود. با این حال امروز ۱۳ فروردین ۱۴۰۱ طی ویدئویی که از سمت تیم این خواننده در اختیار رسانه‌ها داده شده است، از حال جسمانی او می‌گویند.

در این ویدئو گفته می‌شود: «حال فرزاد عزیز بهتر است ولی دو روز پیش حال خوبی نداشت، بخاطر مسمومیتی که داشتند و شدیداً آب، سدیم و پتاسیم بدنشان پایین آمده بود و از هوش رفته بودند. در ابتدا گمان می‌رفت که امیکرون باشد که البته علائم آن را خیلی نداشتند و تست‌ها و آزمایش‌ها بیشتر روی مسمومیت بود و بعد از اینکه درمان شدند امروز حال خیلی بهتری دارند و فردا هم خیلی بهتر خواهد شد و جای نگرانی نیست.»

منبع: ایسنا

کد خبر 565530

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.