هدایت و ساماندهی ۱۹ متکدی و دست‌فروش در اصفهان

مدیرکل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری اصفهان گفت: از ساعت هفت صبح روز گذشته تا ساعت هفت صبح امروز (دوشنبه) هدایت و ساماندهی سه نفر متکدی و ۱۶ نفر دست‌فروش در شهر انجام شد.

روح‌الله ابوطالبی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، با اشاره به فعالیت گشت‌های ویژه ستاد پیشگیری و رفع تخلفات شهری در اصفهان (کمیته قضائی و انتظامی ستاد خدمات سفر شهر اصفهان)، اظهار کرد: از ساعت هفت صبح روز گذشته _هفتم فروردین‌ماه ۱۴۰۱_ تا ساعت هفت صبح امروز _هشتم فروردین‌ماه ۱۴۰۱_ تعداد ۳۸۲ چادر مسافرتی توسط نیروهای گشت ویژه این اداره‌کل از سطح شهر جمع‌آوری شده است.

وی افزود: در صورتی که فرد یا مسافری، اقدام به برپایی چادر در سطح شهر اصفهان کند، مأموران تذکر می‌دهند و در محل می‌مانند تا چادر جمع شود.

مدیرکل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری اصفهان گفت: از روز گذشته تاکنون ۹۸۰ مورد راهنمایی خودروهای مسافران برای رسیدن به محل‌های اسکان یا دیگر مقاصد گردشگری و تفریحی شهر اصفهان انجام شده است.

ابوطالبی تصریح کرد: از ساعت هفت صبح روز گذشته تا ساعت هفت صبح امروز، هدایت و ساماندهی سه نفر متکدی و ۱۶ نفر دست‌فروش در شهر انجام شد.

وی افزود: در این بازه زمانی ۲۰ مورد تذکر به بازاریابان اسکان غیرمجاز (کلید به دستان) انجام شد، البته موردی از جمع‌آوری این افراد گزارش نشده است.

مدیرکل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری اصفهان با بیان این که از روز گذشته تاکنون ۹۳۹ مورد راهنمایی خودروهای مسافران برای رسیدن به محل‌های اسکان یا دیگر مقاصد گردشگری و تفریحی شهر اصفهان انجام شده است، گفت: اکیپ‌های چهل‌وپنج‌گانه برای برخورد قانونی با مسافرانی که در شهر اقدام به برپایی چادر کرده‌اند یا جمع‌آوری افرادی که به عنوان بازاریاب در معابر شهری اقدام به جذب مسافر می‌کنند، فعال شده است.

وی گفت: از روز گذشته تاکنون مجموع اقدامات انجام شده توسط مأموران این مدیریت، ۱۳۶۰ مورد در بخش‌های جمع‌آوری چادر مسافرتی، هدایت و ساماندهی متکدیان، ساماندهی دست‌فروشان، تذکر به بازاریابان اسکان غیرمجاز (کلید به دستان) و راهنمایی خودروهای مسافران بوده است.

کد خبر 564337

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.