آغاز ثبت‌نام طرح ترافیک ۱۴۰۱ خبرنگاران از امروز/مهلت ثبت‌نام تا ۳۰ فروردین

ثبت‌نام طرح ترافیک سال ۱۴۰۱ خبرنگاران از امروز آغاز شد و تا زمان پایان تخصیص سهمیه‌های سال ۱۴۰۱ اعتبار خواهد داشت.

به گزارش خبرنگار ایمنا، فرایند ثبت‌نام خبرنگاران برای دریافت سهمیه طرح ترافیک سال ۱۴۰۱ از امروز _یکشنبه پانزدهم اسفندماه_ آغاز شد و خبرنگارانی که مایل به دریافت طرح نیستند، می‌توانند برای دریافت کارت بلیت خبرنگاری سال ۱۴۰۱ ثبت‌نام کنند.

این ثبت‌نام تا سی‌ام فروردین‌ماه ۱۴۰۱ ادامه خواهد داشت و اصحاب رسانه مانند سال‌های گذشته می‌توانند با مراجعه به سامانه «تهران من» نسبت به ثبت‌نام طرح ترافیک و کارت بلیت خبرنگاری اقدام کنند.

خبرنگاران باید پس از ورود به سامانه «تهران من» و کلیک روی نام و نام‌خانوادگی خود، وارد قسمت «خبرنگار هستم» شوند و پس از آن مدارک خود اعم از مدارک هویتی، معرفی‌نامه، بیمه خبرنگاری یا ۱۰ اثر خود را در این قسمت بارگذاری کنند؛ بعد از ثبت‌نام کلی می‌توانند صرفاً در طرح ترافیک یا کارت بلیت خبرنگاری ثبت‌نام کنند.

به افرادی که ثبت‌نام طرح ترافیک انجام دهند اما سهمیه طرح ترافیک خبرنگاری از سوی رسانه مربوط به آن‌ها تخصیص نیابد، به صورت خودکار کارت بلیت خبرنگاری تخصیص خواهد یافت.

خبرنگارانی که سال گذشته در این سامانه ثبت‌نام کردند، باید مدارک خود را مجدداً بارگذاری و به‌روزرسانی کنند.

به گزارش ایمنا، معرفی‌نامه خبرنگاران، روزنامه‌نگاران و عکاسان خبری باید از سوی مؤسسه مطبوعاتی محل اشتغال در قالب نامه‌ای برای سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران تنظیم و در آن مشخصات فرد متقاضی، شماره خودرو و زمینه کاری وی درج شود. درصورتی‌که متقاضیان نتوانند از مؤسسه خبری خود معرفی‌نامه ارائه کنند، معرفی‌نامه تشکل‌های صنفی مجاز خبرنگاران، روزنامه‌نگاران و عکاسان نیز قابل قبول است.

معرفی‌نامه‌ها الزاماً باید با امضای بالاترین مقام مسئول نهاد صادرکننده آن ارائه شود و مسئولیت محتوای آن با مؤسسه مطبوعاتی یا تشکل صنفی امضاکننده است. سهمیه‌های طرح ترافیک خبرنگاری سال ۱۴۰۰ تا زمان پایان تخصیص سهمیه‌های سال ۱۴۰۱ اعتبار خواهد داشت.

کد خبر 559743

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.