مجلس دنبال ایجاد محدودیت برای کسب و کارهای مجازی نیست

نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس گفت: طرح تنظیم مقررات خدمات فضای مجازی نمی‌خواهد فضای رسانه‌ای و کسب و کارها را محدود کند.

به گزارش ایمنا، حجت‌الاسلام محمدتقی نقدعلی در جلسه علنی عصر امروز مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی، اظهار کرد: در حالی که مجلس در سه روز گذشته مشغول بررسی بودجه ۱۴۰۱ بوده و پیش از آن هم یک ماه کمیسیون تلفیق جلساتی را تشکیل داده بود، منافقان در آلبانی با ۲۰۰ نفر و یگان رژیم صهیونیستی با ۲۵۰ نفر و مرکز اعتدال آل سعود با ۱۵۰ نفر برای تخریب دولت و مجلس انقلابی فعالیت می‌کنند.

وی با اشاره تصویب کلیات طرح تنظیم مقررات خدمات فضای مجازی در کمیسیون مشترک، بیان کرد: کمیسیون مشترک بعد از برگزاری ۴۸ جلسه و همچنین ده جلسه دیگر با حضور رئیس مجلس، کلیات این طرح را تصویب کرد و هنوز اتفاقی نیافتاده است.

نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: این طرح نمی‌خواهد فضای رسانه‌ای و کسب و کارها را محدود کند. امروز کشورهای خارجی و قلم به مزدهای داخلی برای تخریب مجلس سر خط شدند.

نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: همچنین برخی از نمایندگان هم با بیان صحبت‌هایی، خوراک برای بیگانگان ایجاد می‌کنند که از آنها تقاضا می‌کنم این کار را انجام ندهند. رئیس و هیئت رئیسه مجلس هم روند تصویب این طرح را برای مردم تبیین کنند تا جلوی فضاسازی رسانه‌ها گرفته شده و از کیان مجلس حمایت شود.

منبع: مهر

کد خبر 557412

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.