۲۹ اسفند؛ آخرین مهلت ثبت‌نام نهضت ملی مسکن

معاون مسکن و ساختمان وزارت راه وشهرسازی از اتمام مهلت ثبت‌نام در سامانه«ثمن» برای مشارکت در طرح نهضت ملی مسکن تا روز بیست‌ونهم اسفندماه خبر داد.

به گزارش ایمنا و به نقل از وزارت راه و شهرسازی «محمود محمودزاده» با اعلام اینکه سامانه نهضت ملی مسکن برای ثبت‌نام تمام گروه‌ها ازجمله مردان مجرد بالای ۲۳ سال باز است، اظهار کرد: بعد از چند ماهی که فرصت برای نام‌نویسی به متقاضیان مسکن داده شد، تمام متقاضیان واقعی و مایل به مشارکت در طرح نهضت ملی مسکن فرصت ثبت‌نام را یافتند.

وی ادامه داد: ثبت‌نام تا بیست‌ونهم اسفند در طرح نهضت ملی مسکن تداوم دارد و بعد از آن تحلیل و پالایش اطلاعات متقاضیان ثبت‌نام شده، تکمیل و نهایی می‌شود.

معاون مسکن و ساختمان تصریح کرد: در مقطع زمانی نیاز است تا سایت نام‌نویسی طرح نهضت ملی مسکن بسته و ارزیابی‌های کلی و ساماندهی ثبت‌نامی‌ها انجام بشود که این کار بعد از پایان اسفند آغاز خواهد شد.

محمودزاده گفت: در عین حال اگر تقاضایی متعاقب آن وجود داشته باشد در آینده برای تمدید نام‌نویسی در طرح نهضت ملی مسکن تصمیم گرفته خواهد شد.

وی توضیح داد: اکنون همه گروه‌های واجد شرایط طرح نهضت ملی مسکن در حال ثبت‌نام هستند و فقط مختص به مردان مجرد بالای ۲۳ سال سن نیست. همچنین در تمام شهرهای کشور ثبت‌نام انجام می‌شود.

کد خبر 557047

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.