آیت الله عیسی قاسم: ایستادگی دربرابر سازش با اسرایل وظیفه سنگین هر مسلمانی است

رهبر معنوی انقلاب بحرین طی نطقی به مناسبت سالروز انقلاب ۱۴ فوریه این کشور از همه مسلمانان دنیا خواست در برابر سازش با رژیم صهیونیستی و توسعه طلبی‌های آن ایستادگی کنند.

به گزارش ایمنا، مراسم بزرگداشت یازدهمین سالروز آغاز انقلاب ۱۴ فوریه مردم بحرین شامگاه امروز (۲۴ بهمن) در سالن اجتماعات مؤسسه امام صادق (ع) شهر قم برگزار شد و آیت الله عیسی قاسم، رهبر معنوی انقلاب بحرین در آن سخنرانی کرد.

آیت الله عیسی قاسم در سخنرانی خود تاکید کرد: هر مسلمان غیرتمندی در بحرین و غیر بحرین از کشورهای اسلامی و غیر اسلامی وظیفه سنگینی را برای ایستادن در برابر سیاست ظالمانه‌ای دارد که می‌خواهد ما را به شرایطی سوق دهد که بخشی از اسرائیل باشیم.

وی افزود: هدف رژیم صهیونیستی از استقرار یک افسر ارشد ارتش خود در بحرین این است که تحرکات استعماری و متجاوزانه خود را از بحرین مدیریت کند و دستورات خود را مستقیماً صادر کند. با این حساب دیگر چه مانده تا بدانیم که کشورمان کاملاً به اشغال درآمده است؟

رهبر معنوی انقلاب بحرین همچنین خواستار پیشبرد مقتدرانه جنبش انقلابی توسط ملت بحرین به شکلی یکپارچه و متحدانه شد و گفت: این انقلاب، حساب منافع واحد و حال و سرنوشت مشترک است و اگر اتحاد در کار خیر و حق باشد، راه نجات و برون رفت از بحران است؛ اما متحد شدن بر سر کار شر و باطل هلاکت و فساد بزرگ بی حد و مرز است.

شیخ عیسی قاسم با بیان اینکه ایمان خاستگاه و نقطه شروع زندگی شرافتمندانه و عادلانه‌ای است که همگان را خوشبخت می‌کند، گفت: اگر هم میهنان می‌خواهند بر مشکلات کشور غلبه کنند باید متحد شوند و تلاش‌هایشان را در مسیر ایجاد راه حل یکپارچه کنند آن هم پس از اینکه راه حل را پیدا کردند و توانستند به خوبی با آن تعامل کنند.

او افزود: ما با دور اندیشی، بصیرت و آگاهی و در راه دین و در راه رضای خدا در مبارزه برای احیای حق هستیم.

منبع: فارس

کد خبر 555489

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.