هوای اصفهان بر مدار زرد و سالم است

کیفیت هوا در کلان‌شهر اصفهان امروز _ سه‌شنبه نوزدهم بهمن ماه _ در ساعت منتهی به ۹ صبح با قرار گرفتن روی شاخص ۵۷ در وضعیت هوای سالم (زرد) ثبت شده است.

به گزارش خبرنگار ایمنا، کیفیت هوا در کلان‌شهر اصفهان امروز _ سه‌شنبه نوزدهم بهمن‌ماه _ در ساعت منتهی به ۹ صبح با قرار گرفتن روی شاخص ۵۷ در وضعیت هوای سالم (زرد) ثبت شده است.

ایستگاه احمدآباد با شاخص ۶۰، استانداری اصفهان با شاخص ۶۳، انقلاب با شاخص ۶۱، باهنر با شاخص ۶۹، پروین با شاخص ۷۹، خرازی با شاخص ۷۶، میرزاطاهر با شاخص ۵۸ و ورزشگاه میثاق با شاخص ۶۱ در وضعیت هوای سالم (زرد) قرار دارند.

ایستگاه‌های جی با شاخص ۴۸، رهنان با شاخص ۴۶، فرشادی با شاخص ۳۵، فیض با شاخص ۳۸ و کاوه با شاخص ۴۱ در وضعیت پاک (سبز) است و دستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های خواجو، باغ غدیر و دانشگاه فعال نیست.

در حال حاضر تنها ایستگاه فعال در زمینه نشانگر شاخص کیفی هوا در استان به جز اصفهان، مبارکه، شاهین‌شهر و سجزی است که شاخص کیفی هوای شاهین‌شهر با قرار گرفتن روی عدد ۳۲ و مبارکه با شاخص ۳۰ در وضعیت هوای پاک (سبز) قرار گرفته‌اند و شاخص کیفی هوا در ایستگاه سجزی با قرار گرفتن بر عدد ۷۸ در وضعیت هوای سالم (زرد) قرار دارد.

شاخص کیفی هوا از صفر تا ۵۰ هوای پاک، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای سالم، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم و ۳۰۱ تا ۵۰۰ بسیار خطرناک است.

کد خبر 554129

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.