استقلال و پرسپولیس در آستانه واگذاری/ درج نماد دو باشگاه در فرابورس تا پایان بهمن‌ماه

نماد دو باشگاه استقلال و پرسپولیس تا پایان بهمن در بازار پایه فرابورس درج خواهد شد.

به گزارش ایمنا، در جلسه‌ای با حضور وزیر اقتصاد، مدیران عامل دو باشگاه استقلال و پرسپولیس و رئیس سازمان خصوصی‌سازی، مشکلات و موضوعات مرتبط با واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس بررسی شد. در ابتدای این نشست «قربانزاده» رئیس سازمان خصوصی، گزارشی از عملکرد دو ماهه این سازمان برای بورسی شدن دو باشگاه ارائه داد.

قربانزاده در این گزارش اظهار کرد: طی دو ماه اخیر جلسات پیوسته‌ای را هر سه روز یک بار با حضور نمایندگان سازمان بورس، فرابورس، وزارت ورزش، مدیران عامل دو باشگاه استقلال و پرسپولیس و مشاوران پذیرش و سرمایه گذاری این دو باشگاه در سازمان خصوصی سازی برگزار کردیم.

وی افزود: با اقدامات انجام شده، امیدوار هستیم تا آخر بهمن ماه امکان درج و ثبت نماد این دو باشگاه در بازار پایه فرابورس فراهم شود تا امکان مشارکت مردم در افزایش سرمایه این دو باشگاه مهیا شود.

در ادامه این جلسه وزیر اقتصاد پس از استماع گزارش رئیس سازمان خصوصی سازی و مدیران عامل دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در ارتباط با مشکلات و موانع پیش روی واگذاری این دو باشگاه، دستورات لازم را برای رفع موانع این واگذاری صادر کرد.

شایان ذکر است، نماد دو باشگاه استقلال و پرسپولیس مطابق وعده سازمان خصوصی سازی تا پایان بهمن در بازار پایه فرابورس درج خواهد شد.

منبع: ایلنا

کد خبر 553820

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.