هوای اصفهان سالم ماند/ایستگاه جی در وضعیت پاک

کیفیت هوا در کلان‌شهر اصفهان امروز _ سه‌شنبه ۱۲ بهمن‌ماه_ در ساعت منتهی به ۱۰صبح با قرارگرفتن روی شاخص ۶۹ در وضعیت هوای سالم (زرد) ثبت شده است.

به گزارش خبرنگار ایمنا، کیفیت هوا در کلان‌شهر اصفهان امروز _ سه‌شنبه دوازدهم بهمن‌ماه_ در ساعت منتهی به ۱۰ صبح با قرار گرفتن روی شاخص ۶۹ در وضعیت هوای سالم (زرد) ثبت شده است.

دستگاه سنجش کیفیت هوای کلان‌شهر اصفهان، اکنون در ایستگاه احمدآباد با شاخص ۶۴، استانداری اصفهان با شاخص ۸۷، انقلاب با شاخص ۷۲، باهنر با شاخص ۸۳، پروین با شاخص ۶۰، خرازی با شاخص ۶۴، رودکی با شاخص ۶۱، رهنان با شاخص ۶۲، شاهین‌شهر با شاخص ۵۴، فرشادی با شاخص ۶۳، فیض با شاخص ۷۶، کاوه با شاخص ۷۰، میرزا طاهر با شاخص ۶۸ و ورزشگاه میثاق با شاخص ۷۴ در وضعیت هوای سالم (زرد) قرار دارد.

دستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های خواجو، باغ غدیر، سجزی و دانشگاه فعال نیست. همچنین شاخص کیفی هوا در ایستگاه جی با شاخص ۱۷ در وضعیت هوای پاک (سبز) است.

درحال‌حاضر ایستگاه‌های فعال در زمینه نشانگر شاخص کیفی هوا در استان به جز شهر اصفهان، مبارکه و شاهین‌شهر است که شاخص کیفی هوا در ایستگاه مبارکه با شاخص ۷۳ و شاهین شهر با شاخص ۵۴ در وضعیت هوای سالم (زرد) است.

شاخص کیفی هوا از صفر تا ۵۰ هوای پاک، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای سالم، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم و ۳۰۱ تا ۵۰۰ بسیار خطرناک است.

کد خبر 552659

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.