هوای اصفهان سالم ماند/ سجزی در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس

کیفیت هوا در کلان‌شهر اصفهان امروز _ دوشنبه ۱۱ بهمن‌ماه_ در ساعت منتهی به ۹ صبح با قرارگرفتن روی شاخص ۵۵ در وضعیت هوای سالم (زرد) ثبت شده است.

به گزارش خبرنگار ایمنا، کیفیت هوا در کلان‌شهر اصفهان امروز _ دوشنبه یازدهم بهمن‌ماه_ در ساعت منتهی به ۹ صبح با قرار گرفتن روی شاخص ۵۵ در وضعیت هوای سالم (زرد) ثبت شده است.

دستگاه سنجش کیفیت هوای کلان‌شهر اصفهان، اکنون در ایستگاه احمدآباد با شاخص ۵۸، استانداری اصفهان با شاخص ۶۱، انقلاب با شاخص ۵۵، باهنر با شاخص ۶۱، پروین با شاخص ۵۶، جی با شاخص ۷۳، خرازی با شاخص ۷۵، فیض با شاخص ۶۵، میرزاطاهر با شاخص ۵۶ و ورزشگاه میثاق با شاخص ۷۱ در وضعیت هوای سالم (زرد) قرار دارد.

دستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های خواجو، باغ غدیر و دانشگاه فعال نیست، ایستگاه رهنان با شاخص ۴۰، فرشادی با شاخص ۲۳ و کاوه با شاخص ۳۵ در وضعیت هوای پاک (سبز) است.

درحال‌حاضر ایستگاه‌های فعال در زمینه نشانگر شاخص کیفی هوا در استان به جز شهر اصفهان، مبارکه، شاهین‌شهر و سجزی است که شاخص کیفی هوا در ایستگاه مبارکه با شاخص ۶۹ و شاخص کیفی هوای شاهین‌شهر با قرار گرفتن روی عدد ۵۵ در وضعیت وضعیت هوای سالم (زرد) و ایستگاه سجزی با شاخص ۱۰۸ در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) قرار دارد.

شاخص کیفی هوا از صفر تا ۵۰ هوای پاک، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای سالم، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم و ۳۰۱ تا ۵۰۰ بسیار خطرناک است.

کد خبر 552372

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.