۱۰ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۱
هوای اصفهان در وضعیت سالم است

کیفیت هوا در کلان‌شهر اصفهان امروز _ یک‌شنبه دهم بهمن‌ماه_ در ساعت منتهی به ۹ صبح با قرارگرفتن روی شاخص ۶۸ در وضعیت هوای سالم (زرد) ثبت شده است.

به گزارش خبرنگار ایمنا، کیفیت هوا در کلان‌شهر اصفهان امروز _ یک‌شنبه دهم بهمن‌ماه_ در ساعت منتهی به ۹ صبح با قرارگرفتن روی شاخص ۶۸ در وضعیت هوای سالم (زرد) ثبت شده است.

دستگاه سنجش کیفیت هوای کلان‌شهر اصفهان، اکنون در ایستگاه احمدآباد با شاخص ۶۲، استانداری اصفهان با شاخص ۷۸، باهنر با شاخص ۸۲، پروین با شاخص ۹۶، جی با شاخص ۷۳، خرازی با شاخص ۸۷، رهنان با شاخص ۶۴، فرشادی با شاخص ۶۱، فیض با شاخص ۵۴، میرزا طاهر با شاخص ۶۱ و ورزشگاه میثاق با شاخص ۷۳ در وضعیت هوای سالم (زرد) قرار دارد.

دستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های خواجو، باغ غدیر و دانشگاه فعال نیست، ایستگاه انقلاب با شاخص ۴۲ و کاوه با شاخص ۴۶ در وضعیت هوای پاک (سبز) است.

درحال‌حاضر ایستگاه‌های فعال در زمینه نشانگر شاخص کیفی هوا در استان به جز شهر اصفهان، مبارکه، شاهین‌شهر و سجزی است که شاخص کیفی هوا در ایستگاه مبارکه با شاخص ۵۰ و شاخص کیفی هوای شاهین‌شهر با قرارگرفتن روی عدد ۳۸ در وضعیت هوای پاک (سبز) و ایستگاه سجزی با شاخص ۱۴۱ در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) قرار دارد.

شاخص کیفی هوا از صفر تا ۵۰ هوای پاک، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای سالم، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم و ۳۰۱ تا ۵۰۰ بسیار خطرناک است.

کد خبر 552129

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.