جزئیات نزاع روز جمعه در "پارک دانشجو" 

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با تشریح جزئیات نزاع روز گذشته در پارک دانشجو و محوطه مجموعه تئاتر شهر از دستگیری چهار نفر از عاملان این نزاع خبر داد.

به گزارش ایمنا، سرهنگ جلیل موقوفه‌ای، اظهار کرد: روز گذشته دو گروه از افراد در محوطه پارک دانشجو با هم درگیری کلامی پیدا کردند که دقایقی بعد با بالا گرفتن نزاع کلامی، شکل درگیری آنان نیز به فیزیکی بدل شده و در همین حین این افراد از چاقو و تیزی برای درگیری استفاده کردند.

وی با بیان اینکه بلافاصله مأموران پلیس ۱۱۰ و کلانتری در محل حاضر شدند، افزود: با حضور مأموران این افراد متواری شده و پا به فرار گذاشتند که در همان محل یکی از این افراد که دچار جراحت نیز شده بود، دستگیر شد.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ ادامه داد: ساعاتی بعد حدود سه تن دیگر از افراد حاضر در این درگیری نیز شناسایی و دستگیر شدند که دو نفر اصلی از دو گروه درگیر شده نیز جزو دستگیر شدگان هستند.

جزئیات نزاع روز جمعه در "پارک دانشجو" / دستگیری ۴ نفر

وی با بیان اینکه تحقیقات برای شناسایی و دستگیری دیگر افراد حاضر در این درگیری در حال انجام است، گفت: سه نفر از چهار متهم دستگیر شده دچار آسیب دیدگی شده بودند که به مراکز درمانی منتقل شدند اما آسیب دیدگی و جراحت آنان سنگین نبود.

موقوفه‌ای درباره دلیل و انگیزه از این نزاع نیز، اظهار کرد: تحقیقات و بازجویی‌هایی انجام شده حاکی از آن است که اعضای حاضر در این نزاع دو گروه بودند که در پارک دانشجو حضور داشته و اصطلاحاً ادعای "گنده لاتی" داشتند. این افراد با یکدیگر کل‌کل کرده و درگیری آنان بالا گرفته که البته مدت زمان این درگیری در حد چند دقیقه بوده و بلافاصله با حضور مأموران درگیری خاتمه یافت.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با تاکید بر اینکه امنیت در محدوده پارک دانشجو برقرار است، گفت: مأموران پلیس اجازه هیچ گونه ناامنی یا ایجاد احساس ناامنی برای شهروندان را نخواهند داد.

منبع: ایسنا

کد خبر 552068

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.