قتل پدر با ضربه‌های چکش در خواب

پسر ۱۸ ساله برای اینکه بتواند راحت با دوستانش بیرون برود، پدرش را در خواب کشت.

به گزارش ایمنا، روزنامه جام‌جم نوشت: ۲۸ دی‌ماه امسال، مردی به پلیس ۱۱۰ شهرستان رفسنجان در استان کرمان اطلاع داد که مرد ۴۱ ساله همسایه‌شان در روستای روان مهران رفسنجان به قتل رسیده است. مأموران به روستا اعزام شدند و مرد کشاورز را در خانه زخمی یافتند که بعد از انتقالش به بیمارستان، فوت شد؛ معلوم شد که قتل او بر اثر ضربه‌های جسم سخت به سرش بوده است.

تحقیقات از خانواده مقتول نشان داد که پسر ۱۸ ساله خانواده و مقتول در خانه تنها بوده‌اند. پسر جوان به‌عنوان مظنون بازداشت و مدعی شد قبل از قتل پدرش خانه را ترک کرده و نمی‌داند چه کسی او را به قتل رسانده است. این در حالی بود که مأموران دوباره از دیگر اعضای خانواده تحقیق‌کرده و معلوم شد پدر و پسر با هم اختلاف و درگیری داشته‌اند. پسر جوان دوباره تحت بازجویی قرار گرفت و به قتل اعتراف کرد و گفت: پدرم مدام به رفت‌وآمدم گیر می‌داد و اگر دیر می‌آمدم اعتراض می‌کرد.

از این وضعیت خسته شده بودم تا اینکه آن روز تصمیم گرفتم پدرم را به قتل برسانم. پدرم کنار بخاری خوابیده و پتویی هم روی خود انداخته بود. چکشی را که در خانه داشتیم، برداشتم و بالای سرش رفتم و ضربه‌هایی در خواب به او زدم. فکر کردم مرده است. چکش را گوشه‌ای انداختم و بیرون رفتم.

سرهنگ اکبر نجفی، فرمانده انتظامی شهرستان رفسنجان استان‌کرمان در این‌باره گفت: با توجه به اعتراف متهم به قتل پدرش، وی در بازداشت به‌سر می‌برد و تحقیقات از او ادامه دارد.

کد خبر 551986

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.