آمار کرونا اصفهان ۷ بهمن؛ بدون فوتی و ۷۷۱ ابتلای جدید

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از ابتلای ۷۷۱ نفر به کرونا در ۲۴ ساعت اخیر در مراکز تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خبر داد.

نورالدین سلطانیان در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، اظهار کرد: از ابتدای همه‌گیری ویروس کرونا تعداد یک میلیون و ۳۲۱ هزار و ۹۶۷ نفر موارد ابتلای قطعی و مشکوک به کرونا در استان اصفهان به جز شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل شناسایی شدند.

وی افزود: در این بازه زمانی تعداد کل موارد ابتلای قطعی به کرونا در استان ۴۳۴ هزار و ۲۹۸ نفر و موارد نمونه گرفته شده احتمالاً بیمار در ۲۴ ساعت اخیر هزار و ۸۲۵ نفر و موارد مثبت ابتلای قطعی در ۲۴ ساعت گذشته را ۷۷۱ نفر گزارش شده است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، تصریح کرد: تعداد ۱۹۰ هزار و ۳۹۸ نفر تعداد کل بستری شدگان کرونا از ابتدا تاکنون بوده و ۷۶ بیمار در ۲۴ ساعت گذشته بستری شده‌اند.

سلطانیان با تاکید بر اینکه در حال حاضر ۳۱۴ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان اصفهان به جز کاشان و آران و بیدگل بستری هستند، گفت: از این تعداد ۵۳ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه نگهداری می‌شوند.

وی در خصوص آمار تعداد کل بهبود یافتگان از ابتدا تاکنون گفت: در این بازه زمانی ۱۲۸ هزار و ۵۸۹ نفر بهبودیافتگان کرونا هستند و تعداد بیماران ترخیص شده جدید در ۲۴ ساعت گذشته نیز ۳۷ نفر بوده است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، گفت: همچنین تعداد ۱۱ هزار و ۲۱ نفر آمار کل فوت شدگان قطعی و شش هزار و ۳۷۰ نفر فوت شدگان مشکوک به علت کرونا از ابتدای همه‌گیری این ویروس در استان اصفهان به جز شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل بوده است.

سلطانیان تاکید کرد: در ۲۴ ساعت اخیر در استان اصفهان موردی از آمار مرگ و میر بیماران قطعی و مشکوک به کرونا اعلام نشده است.

کد خبر 551659

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.