جهان به زودی شاهد فتح نهایی ملت مسلمان فلسطین خواهد بود

بیش از ۲۰۰ نماینده مجلس شورای اسلامی تاکید کردند که مبارزه مقدس ملت مسلمان و قهرمان فلسطین تا پیروزی تداوم خواهد یافت و جهان بشریت، شاهد فتح نهایی خواهد بود.

به گزارش ایمنا و به نقل از خانه ملت، در جلسه علنی روز چهارشنبه (۶ بهمن‌ماه) مجلس شورای اسلامی، «سیدمحسن دهنوی» بیانیه بیش از ۲۰۰ نفر از نمایندگان را به مناسبت روز غزه قرائت کرد.

در این بیانیه آمده است: نمایندگان مجلس شورای اسلامی همزمان با ایام روز غزه مصادف با ۲۹ دی‌ماه نماد مقاومت، ضمن گرامی‌داشت این روز مهم و تاریخی که تجلیل غلبه جنود الهی بر جنود شیطان و تحقق وعده الهی بود، بر حق مشروع جبهه مقاومت در فلسطین اشغالی برای تداوم نبرد همه‌جانبه و در تمام سطوح تا آزادی کامل سرزمین فلسطین از بحر تا نحر تأکید می‌کنند.

بیش از ۲۰۰ نماینده مجلس تاکید کردند: در سیزدهمین سالگرد آن حماسه بزرگ، از آنجا که جمهوری اسلامی ایران همواره حامی محور مقاومت و مردم قهرمان و مقاوم فلسطین بوده است، به منظور پاسداشت حماسه مقاومت مردم غزه در جنگ ۲۲ روزه از اولین سالگرد آن حماسه بزرگ و پیروزی و نصرت الهی، روز ۲۹ دی‌ماه را روز ملی غزه نام‌گذاری کرده است.

در این بیانیه خاطرنشان شد: نمایندگان مجلس شورای اسلامی، بار دیگر ضمن تجلیل از آن حماسه بزرگ و تاریخی، یقین واثق دارند که ملت مسلمان و قهرمان فلسطین این مبارزه مقدس را تا پایان پیروزی نهایی تداوم خواهد داد و امت اسلامی و آزادی‌خواهان و عدالت‌طلبان جهان، بیشتر از گذشته علی‌رغم تمام توطئه‌های نظام استکباری، از این مبارزه و نبرد حق‌طلبانه حمایت خواهند کرد و جهان بشریت به زودی شاهد فتح نهایی و زوال رژیم نژادپرست صهیونیست خواهد بود؛ ان‌شاءالله.

پس از قرائت این بیانیه شعارهای «مرگ بر اسرائیل» و «مرگ بر آمریکا» در صحن علنی مجلس شورای اسلامی طنین‌انداز شد.

منبع: ایرنا

کد خبر 551367

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.