وضعیت ناسالم هوای اصفهان تا پایان هفته ادامه یافت/۳ ایستگاه در وضعیت قرمز

کیفیت هوا در کلان‌شهر اصفهان امروز _ چهارشنبه، ششم بهمن‌ماه_ در ساعت منتهی به ۹ صبح با قرارگرفتن روی شاخص ۱۳۴ در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) ثبت شده است.

به گزارش خبرنگار ایمنا، کیفیت هوا در کلان‌شهر اصفهان امروز _ چهارشنبه ششم بهمن‌ماه_ در ساعت منتهی به ۹ صبح با قرار گرفتن روی شاخص ۱۳۴ در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) ثبت شده است.

ایستگاه احمدآباد با شاخص ۱۵۳، جی با شاخص ۱۶۷ و کاوه با شاخص ۱۵۷ در وضعیت هوای ناسالم برای عموم (قرمز) قرار دارد.

دستگاه سنجش کیفیت هوای کلان‌شهر اصفهان اکنون در ایستگاه استانداری اصفهان با شاخص ۱۳۸، انقلاب با شاخص ۱۳۶، باهنر با شاخص ۱۳۳، پروین با شاخص ۱۴۱، خرازی با شاخص ۱۴۰، رودکی با شاخص ۱۰۴، رهنان با شاخص ۱۰۳، فرشادی با شاخص ۱۲۱، فیض با شاخص ۱۴۳، میرزاطاهر با شاخص ۱۰۷ و ورزشگاه میثاق با شاخص ۱۳۰ در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) است.

دستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های خواجو، باغ غدیر و دانشگاه فعال نیست. درحال‌حاضر ایستگاه‌های فعال در زمینه نشانگر شاخص کیفی هوا در استان به جز شهر اصفهان، مبارکه، شاهین‌شهر و سجزی است که شاخص کیفی هوا در ایستگاه مبارکه با شاخص ۸۴، شاخص کیفی هوای شاهین‌شهر با قرار گرفتن روی عدد ۸۶ در وضعیت وضعیت هوای سالم (زرد) و ایستگاه سجزی با شاخص ۱۲۲ در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) قرار دارد.

شاخص کیفی هوا از صفر تا ۵۰ هوای پاک، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای سالم، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم و ۳۰۱ تا ۵۰۰ بسیار خطرناک است.

کد خبر 551302

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.