آمار کرونا اصفهان ۵ بهمن؛ بدون فوتی و ۴۷۱ ابتلای جدید

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از ابتلای ۴۷۱ نفر به کرونا در ۲۴ ساعت اخیر در مراکز تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خبر داد.

نورالدین سلطانیان در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، با اشاره به تعداد کل موارد ابتلای قطعی و مشکوک به کرونا از ابتدا تاکنون، اظهار کرد: از ابتدای همه‌گیری ویروس کرونا تعداد یک میلیون و ۳۱۸ هزار و ۴۷۶ نفر موارد ابتلای قطعی و مشکوک به کرونا در استان اصفهان به جز شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل شناسایی شدند.

وی افزود: در این بازه زمانی تعداد کل موارد ابتلای قطعی به کرونا در استان ۴۳۲ هزار و ۹۷۸ نفر و موارد نمونه گرفته شده احتمالاً بیمار در ۲۴ ساعت اخیر هزار و ۵۳۱ نفر و موارد مثبت ابتلای قطعی در ۲۴ ساعت گذشته را ۴۷۱ نفر گزارش شده است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، تصریح کرد: تعداد ۱۹۰ هزار و ۱۸۲ نفر تعداد کل بستری شدگان کرونا از ابتدا تاکنون بوده و ۷۴ بیمار در ۲۴ ساعت گذشته بستری شده‌اند.

سلطانیان با تاکید بر اینکه درحال‌حاضر ۲۶۴ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان اصفهان به جز کاشان و آران و بیدگل بستری هستند، گفت: از این تعداد ۷۴ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه نگه‌داری می‌شوند.

وی درخصوص آمار تعداد کل بهبودیافتگان از ابتدا تاکنون گفت: در این بازه زمانی ۱۲۸ هزار و ۴۸۸ نفر بهبودیافتگان کرونا هستند و تعداد بیماران ترخیص شده جدید در ۲۴ ساعت گذشته نیز ۶۷ نفر بوده است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، گفت: تعداد ۱۱ هزار و ۲۰ نفر آمار کل فوت شدگان قطعی و شش هزار و ۳۶۵ نفر فوت شدگان مشکوک به علت کرونا از ابتدای همه‌گیری این ویروس در استان اصفهان به جز شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل بوده است.

سلطانیان تاکید کرد: طی ۲۴ ساعت اخیر در استان اصفهان موردی از آمار مرگ‌ومیر بیماران قطعی به کرونا اعلام نشده و و تعداد فوتی‌های مشکوک به کرونا نیز یک نفر گزارش شده است.

کد خبر 551130

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.