بازدید هوایی رییس‌جمهور از مناطق سیل‌زده کرمان
عکس آرشیوی است

رییس‌جمهور که دقایقی پیش _ظهر جمعه یکم بهمن ماه_ در سفری از پیش اعلام نشده وارد جنوب استان کرمان شد با استفاده از بالگرد بازدید از مناطق سیل زده را شروع کرد.

به گزارش ایمنا، برخی وزیران، آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی را در این سفر همراهی می‌کنند.

رئیسی در فرودگاه جیرفت مورد استقبال استاندار و دیگر مسئولان استانی قرار گرفت.

بالگرد رئیس جمهور در برخی شهرستان‌های سیل زده به زمین خواهد نشست و وی در جمع اهالی سیل زده جنوب کرمان حضور می‌یابد و با مردم صحبت خواهد کرد.

رئیس جمهور که بامداد امروز در پایان سفر دو روزه خود به روسیه و بدو ورود به فرودگاه مهرآباد تهران، ضمن برقراری تماس تلفنی با استاندار کرمان آخرین وضعیت مناطق سیل زده جنوب و شرق این استان را جویا شده بود به منظور بررسی آخرین اقدامات انجام شده در مناطق سیل زده این منطقه وارد جیرفت شد.

رئیسی همچنین در تماس تلفنی امروز با استاندار کرمان، ضمن پیگیری خسارات وارد شده توسط سیل به مناطق جنوبی و شرقی این استان، جزئیات رسیدگی به آسیب دیدگان و اسکان موقت آن‌ها را پیگیری و دستورات لازم به منظور تسریع در خدمات رسانی به سیل زدگان کرمان را به استاندار ابلاغ کرد.

وزیر کشور نیز طی دو روز اخیر در مناطق سیل زده جنوب استان کرمان بود.

کانون عمده سیل در جنوب استان در شهرستان‌های رودبارجنوب، قلعه گنج و منوجان است؛ همچنین شهرستان ریگان در شرق استان نیز درگیر سیلاب بوده است.

گفتنی است؛ سیلاب که هفته گذشته خسارت‌های زیادی در جنوب استان کرمان ایجاد کرده بود طی چند روز گذشته نیز خسارت‌های دیگری در این مناطق و نیز شرق استان کرمان به بار آورده است.

منبع: ایرنا

کد خبر 550236

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.