انجام معاینه فنی رایگان برای بانوان در روز میلاد حضرت فاطمه (س)

مدیر روابط عمومی ستاد معاینه فنی خودروهای شهر تهران از تخصیص دو خط معاینه فنی خودرو ویژه بانوان به مناسبت روز میلاد حضرت فاطمه (س) و به مدت یک هفته خبر داد.

به گزارش ایمنا و به نقل از روابط عمومی ستاد معاینه فنی خودروهای تهران، محمدرضا گویا اظهار کرد: در این ایام علاوه بر اختصاص خط ویژه به بانوان، ایستگاه «از من بپرسید» در سالن‌های معاینه فنی این دو مرکز تعبیه و بانوان می‌توانند در صورت نیاز جهت اطلاع از مسائل فنی خودرو از مشاوره و توضیحات کارشناسان مربوطه استفاده کنند.

وی در خصوص وضعیت مراجعات به مراکز، افزود: در حال حاضر روزانه در حدود ۶ هزار دستگاه خودرو به مراکز معاینه فنی شهر تهران مراجعه می‌کنند که با توجه به تعداد مراکز معاینه فنی در شهر تهران و پراکندگی آن‌ها و بالاخص استفاده مراجعان از نوبت دهی اینترنتی، خوشبختانه شرایط مراکز عادی و تقریباً اکثر مراکز فاقد صف است.

مدیر روابط عمومی ستاد معاینه فنی خودروهای شهر تهران خاطرنشان کرد: برای تسهیل در ارائه خدمات به شهروندان، تعدادی از مراکز در روزهای جمعه فعال بوده که از هفته گذشته مرکز نیایش در شمال غرب تهران به آن اضافه شده است. شهروندان می‌توانند جهت اطلاع از آخرین وضعیت کاری مراکز به سایت ستاد معاینه فنی به آدرس inspection. tehran. ir مراجعه کنند.

کد خبر 550137

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.