بن بست مذاکرات در انتقال آرتور

هافبک برزیلی یووه بسیار مشتاق است به تیم آرسنال بپیوندد اما روند مذاکرات بسیار سخت و کند دنبال می شود.

به گزارش سرویس ترجمه ایمنا و به نقل از پایگاه خبری فوتبال ایتالیا، آرسنال به هیچ عنوان حاضر نیست پیشنهاد خرید به یوونتوس ارسال کند و قرارداد قرضی کوتاه مدت تنها چیزی است که روی آن سرمایه گذاری کرده، مسیری که توپچی‌ها را نمی‌تواند به آرتور ملو برساند.

هافبک برزیلی تیم یوونتوس بسیار علاقه دارد که این باشگاه را ترک کند و به آرسنال بپیوندد. نزدیکان این بازیکن حتی گفته‌اند که وی خانه مناسبی نیز در لندن پیدا کرده و کاملاً آماده انتقال است. با این حال هنوز باشگاه آرسنال به جذب او علاقه دارد و از سوی دیگر مایل نیست پیشنهاد خوبی برای او ارائه کند.

روز گذشته مدیربرنامه‌های آرتور یعنی فدریکو پاستورلو در حال ورود به دفتر مرکزی آرسنال برای ملاقات با مدیران باشگاه دیده شده است. بر هیچ کسی پوشیده نیست که آرتور مشتاق انتقال به جمع توپچی‌ها است، جایی که زمان بازی بیشتری نسبت به تورین خواهد داشت.

با این حال، اسکای اسپورت ایتالیا اصرار دارد که مذاکرات بین باشگاه‌ها به بن بست رسیده است، زیرا آرسنال از ارائه چیزی بیش از یک پیشنهاد قرضی شش ماهه خودداری می‌کند. یوونتوس قبل از اینکه به آرتور اجازه جدایی بدهد، حداقل یک قرارداد قرضی ۱۸ ماهه یا یک گزینه خرید در قرارداد می‌خواهد، و مضاف بر آن به دنبال یک جایگزین برای پر کردن جای آرتور نیز خواهد بود.

نیکولو روولا هافبک جنوا ممکن است زودتر از زمان قرضی اش به یوونتوس بپیوندد و گزینه مناسبی برای بانوی پیر محسوب می‌شود. با این حال مصدومیت او از ناحیه ران و خودداری آرسنال از ارائه پیشنهادی باب میل یوونتوس باعث می‌شود مذاکرات روند دشواری داشته باشد.

کد خبر 550051

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.