آمار کرونا استان مرکزی ۲۵ دی؛ بدون فوتی و ۳۳ ابتلای جدید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی از ابتلای ۳۳ نفر به کرونا در ۴۸ ساعت اخیر در مراکز تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی استان خبر داد.

محمد جمالیان در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، با اشاره به آمار بیماران جدید مبتلا به ویروس کرونا در ۴۸ ساعت گذشته، اظهار کرد: در این بازه زمانی از موارد نمونه‌گیری شده ویروس کرونا در استان ۳۳ بیمار جدید مبتلا به کرونا در استان شناسایی شدند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی افزود: از این تعداد بیمار جدید مبتلا به کرونای شناسایی شده سه نفر در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی استان بستری شدند همچنین در این بازه زمانی ۳۰ بیمار بهبود یافته از مراکز درمانی ترخیص شدند.

جمالیان تصریح کرد: تعداد موارد ابتلاء به کرونا از زمان شیوع این ویروس تاکنون به ۱۰۶ هزار و ۴۲۴ نفر در استان رسیده است.

وی با بیان اینکه در ۴۸ ساعت گذشته مورد فوتی بر اثر ابتلاء به ویروس کرونا در استان گزارش نشده است، افزود: تاکنون مجموعاً دو هزار ۹۹۲ نفر بر اثر کرونا در استان جان خود را از دست داده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی در پایان با بیان اینکه تا به حال ۶۲ مورد امیکرون در سطح استان شناسایی شده است، گفت: بجز شهرستان‌های فراهان، شازند، خنداب و زرندیه در تمام شهرستان‌های دیگر استان این سویه از کرونا یافت شده است، به طوری که از ۶۳ مورد بیشترین تعداد با ۳۶ مورد در اراک، سپس آشتیان با هشت مورد، ساوه شش مورد، کمیجان چهار مورد، محلات چهار مورد، تفرش سه مورد، دلیجان و خمین هر کدام یک مورد شناسایی شده است.

کد خبر 548958

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.