کیفیت هوای اصفهان پشت چراغ زرد/۸ ایستگاه در وضعیت هوای سالم

کیفیت هوا در کلانشهر اصفهان امروز _شنبه ۲۵ دی‌ماه_ در ساعت منتهی به ۹ صبح با قرار گرفتن روی شاخص ۵۳ در وضعیت هوای سالم (زرد) قرار دارد.

به گزارش خبرنگار ایمنا، کیفیت هوا در کلانشهر اصفهان امروز _ شنبه ۲۵ دی‌ماه_ در ساعت منتهی به ۹ صبح با قرار گرفتن روی شاخص ۵۳ در وضعیت هوای سالم (زرد) قرار دارد.

ایستگاه احمدآباد با شاخص ۵۴، استانداری اصفهان با شاخص ۷۹، انقلاب با شاخص ۵۷، باهنر با شاخص ۶۲، پروین با شاخص ۶۶، خرازی با شاخص ۸۷ و رودکی با شاخص ۷۳ در وضعیت هوای سالم (زرد) است.

دستگاه سنجش کیفیت هوای کلانشهر اصفهان اکنون در ایستگاه جی با قرار گرفتن بر روی شاخص ۳۴، رهنان با شاخص ۳۶، فرشادی با شاخص ۳۹، فیض با شاخص ۳۹، کاوه با شاخص ۳۱، میرزا طاهر با شاخص ۴۵ و ورزشگاه میثاق با شاخص ۴۴ در وضعیت هوای پاک (سبز) است.

دستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های خواجو، باغ غدیر و دانشگاه فعال نیست همچنین دستگاه شاخص کیفی هوا در ایستگاه مبارکه با شاخص ۱۴ در وضعیت هوای پاک (سبز) است.

در حال حاضر تنها ایستگاه فعال در زمینه نشانگر شاخص کیفی هوا در استان به جز اصفهان، شاهین‌شهر و سجزی است که شاخص کیفی هوای شاهین‌شهر با قرار گرفتن بر روی عدد ۳۷ در وضعیت هوای پاک (سبز) و ایستگاه سجزی با شاخص ۸۵ در وضعیت هوای سالم (زرد) قرار دارد.

شاخص کیفی هوا از صفر تا ۵۰ هوای پاک، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای سالم، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم و ۳۰۱ تا ۵۰۰ بسیار خطرناک است.

کد خبر 548826

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.