جهت‌گیری اهداف فاوای مشهد به سمت زائران و مجاوران

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد گفت: سازمان فاوا شهرداری مشهد به خاطر تلاش مدیران، در مقایسه با دیگر کلان‌شهرها، دارای کارنامه ممتاز و برجسته است.

مهدی بدیع در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، اظهار کرد: طی سال‌های گذشته، بیشتر تمرکز و هدف سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد، خدمت‌رسانی به شهرداری، سازمان‌ها و مناطق زیر مجموعه آن بود اما در سنوات اخیر این رویه اصلاح شده و خدمت‌رسانی بیشتری به شهروندان انجام می‌شود.

وی افزود: تکمیل پروژه شهرداری هوشمند یکی از مهم‌ترین اولویت‌های این سازمان است زیرا یک شهرداری هوشمند می‌تواند طبق برنامه‌ریزی مشخص، با کوتاه کردن فرآیندها و بهینه سازی، ارتباط مستقیمی با شهروند ایجاد کرده و مراجعات شهروندان را به شهرداری کاهش دهد.

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد ارتقای اپلیکیشن موبایلی «شهر من» برای استفاده حداکثری زائرین و مجاورین را از دیگر اولویت‌ها برشمرد و ادامه داد: ارتقای پروژه‌ها بدون اطلاع‌رسانی و فرهنگ‌سازی بی‌نتیجه است و اگر مردم به هر دلیلی از این برنامه‌ها استفاده نکنند تمام تلاش سازمان فاوا بی نتیجه باقی می‌ماند.

وی تاکید کرد: در تلاش هستیم با همکاری سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری و بهره‌مندی از ظرفیت شورای اجتماعی محلات، با استفاده از تبلیغات محیطی اطلاع‌رسانی جامعی را انجام دهیم.

کد خبر 548075

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.