زمان خداحافظی سیدجلال مشخص شد

سیدجلال حسینی، کاپیتان سرخ‌ها تا پایان فصل با پرسپولیس قرارداد دارد و شاید یک فصل دیگر هم در ترکیب این تیم به میدان برود.

به گزارش ایمنا، سیدجلال حسینی به سن ۴۰ سالگی رسیده و در حال حاضر مسن‌ترین بازیکن حاضر در لیگ برتر است. البته کاپیتان سرخ‌ها هربار که برای پرسپولیس بازی می‌کند آنقدر مسلط نشان می‌دهد که شرایط سنی‌اش چندان به چشم نمی‌آید، با این حال در اواخر فصل گذشته و این فصل بازی‌های زیادی را از دست داد و در بازی اخیر پرسپولیس هم به‌دلیل آنچه مصدومیت عنوان شد، روی نیمکت نشست و برخی پیشکسوتان هم در مصاحبه‌های مختلف اعلام کردند برای فصل بعد باید قرمزها به‌دنبال جانشین کاپیتان‌شان باشند؛ چراکه با توجه به وضعیت سنی احتمالاً بیشتر از قبل درگیر مصدومیت خواهد شد.

با این حال طبق شنیده‌ها گل‌محمدی، سرمربی پرسپولیس به نزدیکانش اعلام کرده حسینی یک فصل دیگر می‌تواند کاپیتان تیم باشد و احتمالاً به حسینی پیشنهاد ماندن خواهد داد. البته این اتفاق در صورتی می‌افتد که این بازیکن قصد خداحافظی کردن از فوتبال را نداشته باشد و همه‌چیز به تصمیم خود سیدجلال باز می‌گردد؛ چراکه وی قبلاً گفته بود علاقه‌مند است با لباس ملوان از فوتبال خداحافظی کند.

منبع: خبر ورزشی
کد خبر 548060

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.