انتخاب ورزشگاه امام‌رضا توسط تیم نساجی خیلی درست بود / آزمون و خطاهایمان را پس داده ایم

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: با توجه به اینکه هر دو تیم فوتبال خوبی روی زمین ارائه می‌کنند ورزشگاه امام‌رضا بهترین انتخاب بود.

به گزارش خبرنگار ایمنا، مهدی تارتار در کنفرانس خبری پیش از دیدار ذوب‌آهن مقابل نساجی در ورزشگاه امام‌رضا (ع) مشهد گفت: از سفر دوباره به استان مقدس خراسان‌رضوی خوشحالم، دو ماه پیش بود که برای دیدار با پدیده به مشهد آمدیم و حالا دوباره جهت تقابل با نساجی اینجا حضور داریم.

وی درخصوص انتخاب این شهر و ورزشگاه امام‌رضا از جانب تیم نساجی که میزبان این دیدار است افزود: از مسئولان نساجی به‌خاطر انتخاب شهر مقدس مشهد و ورزشگاه باکیفیت امام‌رضا کمال تشکر را دارا هستیم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان درباره اهمیت این دیدار تصریح کرد: این دیدار برای ذوب‌آهن و نساجی که در جدول رده‌بندی همسایه یکدیگر هستند بسیار مهم و حساس خواهد بود، ارزش این بازی بیشتر از سه امتیاز است.

تارتار ادامه داد: تیمی که پیروز این جدال باشد خودش را از تیم‌های پایین‌جدول جدا می‌کند و تمرکزش را بر روی رتبه‌های بالایی‌جدول خواهد گذاشت.

وی با اشاره به عملکرد نساجی و کیفیت این تیم گفت: نساجی تیم با برنامه‌ای است، کادرفنی باهوش و باتجربه و بازیکنان با کیفیتی دارد و از آنجا که فوتبال خوبی روی زمین ارائه می‌دهند این زمین را انتخاب کردند، چند هفته است که شکستی نداشته است.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در ادامه اظهار کرد: بر دو تیم شرایط خوبی دارند، ما هم در هفته‌های گذشته فوتبال‌مان را روی زمین اجرا کرده‌ایم، امیدوارم هر دو تیم بتوانند با نمایش یک بازی خوب به زیبایی این دیدار بیفزایند و برنده‌اش هم تیم ما باشد.

تارتار در پاسخ به این سوال که ذوب‌آهن غایبی در مقابل نساجی خواهد داشت یا خیر عنوان کرد: یکی دو بازیکنمان مصدومیت جزئی دارند که باید فردا ببینیم می‌توانند ما را همراهی کنند یا خیر.

وی در پایان درخصوص عملکرد رو به بهبود ذوب‌آهن در چند هفته اخیر خاطرنشان کرد: اول فصل تغییرات زیادی داشتیم و من هم اعلام کردم هواداران باید صبور باشند، آزمون و خطاهای‌مان را انجام داده‌ایم و از لحاظ گرفتن نتایج مناسب در شرایط خوبی به‌سر می‌بریم، در نهایت تیمی که استحاق برد را داشته باشد فردا پیروز خواهد شد.

کد خبر 547175

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.