هوای اصفهان پاک است/۷ ایستگاه در وضعیت سبز

کیفیت هوا در کلانشهر اصفهان امروز _سه‌شنبه ۱۴ دی‌ماه_ در ساعت منتهی به ۹:۳۰ با قرار گرفتن روی شاخص ۵۴ در وضعیت هوای پاک (سبز) ثبت شده است.

به گزارش خبرنگار ایمنا، کیفیت هوا در کلانشهر اصفهان امروز _سه‌شنبه ۱۴ دی‌ماه_ در ساعت منتهی به ۹:۳۰ با قرار گرفتن روی شاخص ۵۴ در وضعیت هوای پاک (سبز) ثبت شده است.

ایستگاه احمدآباد با شاخص ۶۶، استانداری اصفهان با شاخص ۸۴، باهنر با شاخص ۷۶، پروین با شاخص ۵۹، خرازی با شاخص ۶۳، رودکی با شاخص ۵۹ و وزرشگاه میثاق با قرار گرفتن بر روی عدد ۶۹، در وضعیت هوای سالم (زرد) است.

دستگاه سنجش کیفیت هوای کلانشهر اصفهان اکنون در ایستگاه انقلاب با شاخص ۲۳، جی با شاخص ۴۵، رهنان با شاخص ۴۳، فرشادی با شاخص ۳۸، فیض با شاخص ۴۶، کاوه با شاخص ۱۴ و میرزا طاهر با قرار گرفتن بر روی ۴۷ در وضعیت هوای پاک (سبز) است.

دستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های خواجو، باغ غدیر و دانشگاه فعال نیست، همچنین دستگاه شاخص کیفی هوا در ایستگاه مبارکه با شاخص ۲۷، در وضعیت هوای پاک (سبز) است.

در حال حاضر تنها ایستگاه فعال در زمینه نشانگر شاخص کیفی هوا در استان به جز اصفهان، شاهین‌شهر و سجزی است که شاخص کیفی هوای شاهین‌شهر با قرار گرفتن بر روی عدد ۳۲ در وضعیت هوای پاک (سبز) است و ایستگاه سجزی با قرار گرفتن بر روی عدد ۶۸ در وضعیت هوای سالم (زرد) است.

شاخص کیفی هوا از صفر تا ۵۰ هوای پاک، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای سالم، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم و ۳۰۱ تا ۵۰۰ بسیار خطرناک است.

کد خبر 546428

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.