پیش بینی بورس فردا ۱۴ دی + اخبار لحظه‌ای

با این وضعیت حجم و ارزش معاملات نمی‌توان انتظار رشد یا ریزش‌های شدید را داشت و نهایت تغییر نیز همین محدوده دو الی سه هزار واحدی است. شاخص کل پشت مقاومت یک میلیون و ۴۰۰ هزار واحد قرار گرفت و انرژی لازم برای عبور از ان را ندارد.

به گزارش خبرنگار ایمنا، روز گذشته در خصوص پایین بودن ارزش معاملات صحبت شد و امیدواریم بودیم روز جاری حجم و ارزش معاملات بازار بهبود یابد اما حجم معاملات نسبت به روز گذشته کمتر شد. کل ارزش معاملات بازار بورس در محدوده ۲,۰۰۰ میلیارد تومان قرار گرفت ولی بازار فرابورس در محدوده ۱۴۰ هزار میلیارد تومان، که حدود ۱۳۸ هزار میلیارد تومان آن مربوط به عملیات بازار باز بانک مرکزی بود.

با این وضعیت حجم و ارزش معاملات نمی‌توان انتظار رشد یا ریزش‌های شدید را داشت و نهایت تغییر نیز همین محدوده دو الی سه هزار واحدی است. شاخص کل پشت مقاومت یک میلیون و ۴۰۰ هزار واحد قرار گرفت و انرژی لازم برای عبور از ان را ندارد.

بازار نیاز به یک خبر یا رخداد مثبت دارد که بتواند از این سطح به راحتی عبور کند. نااطمینانی برجام نیز در این مدت آسیب بسیار زیادی به بازار زده است و تا زمانی که این فضای نا اطمینانی وجود دارد نمی‌شود انتظار تحرکات بزرگ را در بازار داشت.

پیش بینی می‌شود بازار فردا در نیمه دوم خود شاهد افزایش تقاضا در سهم‌های شاخص ساز باشد.

کد خبر 546301

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.