هوای اصفهان سالم است/۸ ایستگاه در وضعیت نارنجی

کیفیت هوا در کلانشهر اصفهان امروز _دوشنبه ۱۳ دی‌ماه_ در ساعت منتهی به ۹:۳۰ با قرار گرفتن روی شاخص ۹۷ در وضعیت هوای سالم (زرد) ثبت شده است.

به گزارش خبرنگار ایمنا، کیفیت هوا در کلانشهر اصفهان امروز _دوشنبه ۱۳ دی‌ماه_ در ساعت منتهی به ۹:۳۰ با قرار گرفتن روی شاخص ۹۷ در وضعیت هوای سالم (زرد) ثبت شده است.

ایستگاه احمد آباد با شاخص ۱۰۶، استانداری اصفهان با شاخص ۱۲۵، باهنر با شاخص ۱۲۴، خرازی با شاخص ۱۱۴، جی با شاخص ۱۰۹، فرشادی با شاخص ۱۰۲، فیض با شاخص ۱۰۳ و وزرشگاه میثاق با قرار گرفتن بر روی عدد ۱۱۰، در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) است.

دستگاه سنجش کیفیت هوای کلانشهر اصفهان اکنون در ایستگاه انقلاب با شاخص ۷۶، پروین با شاخص ۶۸، رودکی با شاخص ۹۱، رهنان با شاخص ۶۴ و میرزا ظاهر با شاخص ۷۱ در وضعیت هوای سالم (زرد) است.

دستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه کاوه با قرار گرفتن بر روی عدد ۲۰ در وضعیت هوای پاک (سبز) است.

دستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های خواجو، باغ غدیر و دانشگاه فعال نیست، همچنین دستگاه شاخص کیفی هوا در ایستگاه مبارکه با شاخص ۱۰۲، در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) است.

در حال حاضر تنها ایستگاه فعال در زمینه نشانگر شاخص کیفی هوا در استان به جز اصفهان، شاهین‌شهر و سجزی است که شاخص کیفی هوای شاهین‌شهر با قرار گرفتن بر روی عدد ۹۲ در وضعیت هوای سالم (زرد) است و ایستگاه سجزی فعال نیست.

شاخص کیفی هوا از صفر تا ۵۰ هوای پاک، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای سالم، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم و ۳۰۱ تا ۵۰۰ بسیار خطرناک است.

کد خبر 546160

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.