سورپرایز گل‌محمدی برای تراکتور

امید عالیشاه کاپیتان دوم پرسپولیس به دلیل مصدومیت، دیدار روز دوشنبه تیمش برابر تراکتور تبریز را از دست داد.

به گزارش ایمنا، علیرضا حقیقت پزشک پرسپولیس در خصوص مصدومیت عالیشاه اظهار کرد: تصویربرداری انجام شده از موضع آسیب‌دیده و گزارش پزشکی آن موید این نکته بود که امید عالیشاه از ناحیه چهارسر ران دچار آسیب شده است.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه این بازیکن باید چند روزی استراحت کند، امکان حضور وی برای بازی با تراکتور نیست. البته تمام تلاش خود را به کار بسته‌ایم و این بازیکن در کوتاه‌ترین زمان ممکن در اختیار کادر فنی قرار خواهد گرفت.

امید عالیشاه در هفته‌های اخیر به عنوان مهاجم پرسپولیس بازی کرده است. به عبارت دقیق‌تر او در نقش مهاجم کاذب و سایه به کار گرفت شده است. شماره ۲ پرسپولیس هم در سمت راست و هم در سمت چپ برای توپ‌گیری و خلق موقعیت برای پرسپولیس اقدام کرده و آمار نشان می‌دهد که او در امر بازی‌سازی برای تیمش موفق بوده است. حالا در غیاب امید عالیشاه مصدوم خبر می‌رسد یحیی گل محمدی تصمیم ویژه‌ای گرفته است؛ بردن مهدی ترابی به خط حمله پرسپولیس!

با وجود غیبت امید عالیشاه، خط میانی پرسپولیس با میلاد سرلک، کمال کامیابی‌نیا، سیامک نعمتی، وحید امیری و احسان پهلوان پُر و پیمان است.

بر همین اساس یحیی گل محمدی تصمیم گرفته است از مهدی ترابی در نقشی جدید استفاده کرده و از او به عنوان مهاجم سایه در کنار عیسی آل کثیر استفاده کند.

امید عالیشاه به عنوان یک بازیکن یا مهاجم آزاد حق داشت به هر جایی دلش می‌خواهد سرک بکشد، بازی کند و دریبل بزند. حالا قرار است این نقش در دیدار با تراکتور تبریز به مهدی ترابی واگذار شود. هافبکی تکنیکی که قدرت دریبلینگ و گلزنی بالایی هم دارد. قرار هم نیست خط میانی پرسپولیس دست بخورد چرا که یحیی گل‌محمدی از عملکرد هافبک‌های خودش در نیم فصل اول راضی است.

شنیدیم در تمرینات روزهای اخیر پرسپولیس نیز از مهدی ترابی در همین پُست استفاده شده است. سرمربی پرسپولیس معتقد است شماره ۹ تیمش قادر است به راحتی در محوطه جریمه حریفان مانور داده و با قدرت دریبلینگ خود مدافعان تراکتور را کلافه یا مجبور به خطای پنالتی کند.

ترابی که درتیم ملی یک بازیکن ذخیره است شاید در پست جدید بتواند گوشه دیگری از استعداد و توانایی‌های خود را به رُخ کشیده و ثابت کند یحیی گل محمدی اشتباه نکرده است.

منبع: مشرق

کد خبر 545899

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.