وزیر ارتباطات به اینستاگرام پیوست

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات پس از گذشته چند ماه از آغاز حضور در راس این وزارتخانه به شبکه‌های اجتماعی داخلی و نیز اینستاگرام پیوست.

ه گزارش ایمنا، «سید جمال هادیان» مدیر روابط عمومی وزارت ارتباطات در توئیتر از پیوستن «عیسی زارع پور» به شبکه‌های اجتماعی خبر داد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات پس از گذشت چهار ماه از ریاستش در این وزارتخانه به برخی شبکه‌های اجتماعی پیوست.

مدیر روابط عمومی وزارت ارتباطات ادامه‌داد: هفتمین وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور به برخی شبکه‌های اجتماعی داخلی و خارجی پیوسته است.

از جمله شبکه‌های اجتماعی داخلی که عیسی‌زارع‌پور عضو آن شده است می‌توان به پیام‌رسان‌های گپ، سروش، ایتا، بله و سوپر اپلیکیشن روبیکا اشاره کرد. همچنین در بین شبکه‌های خارجی او فقط در اینستاگرام و لینکدین عضو شده است.

زارع‌پور، وزیر ارتباطات پیش از این در گفت‌وگویی اعلام کرده بود که چندان اهل رسانه نیست.

وی افزود: من در شبکه‌های اجتماعی هستم، اما ترجیح می‌دهم که وزیر ارتباطات و وزیر برقراری ارتباطات مردم با یکدیگر باشم تا وزیر رسانه. من واقعاً وقتش را ندارم. البته برای کارهای خانوادگی و کارهای مربوط به دانشجویانم در دانشگاه کاملاً آنلاین هستم.

همچنین وی در گفت‌وگویی دیگر در مورد اینکه چرا در توئیتر عضو نمی‌شود گفته بود: در شبکه‌ای که از نظر قانون استفاده از آن ممنوع است، عضو نخواهد شد.

از سوی دیگر زارع‌پور اعلام کرده بود که اینکه از وی توقع برود در شبکه‌های اجتماعی حضور رسمی داشته باشد و به همه کامنت‌ها پاسخ بدهد توقع بالایی است.

منبع: ایرنا

کد خبر 541660

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.