ترکیب احتمالی استقلال برابر پیکان

شاگردان مجیدی در هفته نهم لیگ برتر امروز (پنج شنبه) به مصاف پیکان خواهند رفت.

به گزارش خبرنگار ایمنا، تیم‌های استقلال و پیکان امروز از ساعت ۱۶ و در هفته نهم از بیست و یکمین دوره لیگ برتر با یکدیگر دیدار خواهند کرد. این دو تیم در شرایطی مقابل یکدیگر قرار خواهند گرفت که شاگردان فرهاد مجیدی هفته گذشته برابر پرسپولیس و در شهرآورد پایتخت به تساوی رسیدند. از طرف دیگر شاگردان مجتبی حسینی با تساوی برابر صنعت نفت آبادان پا به این مسابقه می‌گذارند. قطعاً دو تیم پیکان و استقلال برای بهتر شدن شرایط خود در جدول رده بندی برای برد در این دیدار تلاش خواهند کرد.

در ادامه قصد داریم ترکیب احتمالی آبی‌پوشان در این دیدار حساس را بررسی کنیم:

حسینی درون دروازه

گلر استقلال در این دیدار، به احتمال فراوان سیدحسین حسینی است. با اینکه در این لیگ شاهد رقابت تنگاتنگی بین حسینی و مظاهری برای قرار گرفتن در چارچوب دروازه بودیم اما نفر سومی به نام علیرضا رضایی در هفته‌های اخیر درون دروازه آبی‌ها جا خوش کرده است. به نظر می‌رسد رشید مظاهری در این دیدار هم جزو ۱۸ نفر بازیکن فرهاد مجیدی نیست. دلیل دور ماندن مظاهری از ترکیب آبی‌ها مشخص نیست.

سه مدافع همیشگی

در خط دفاعی، مجیدی عارف آقاسی را جانشین مرادمند محروم می‌کند تا او در کنار یزدانی و دانشگر بازی کند. به نظر می‌رسد مجیدی هنوز هم به بازی با سه دفاع اعتقاد دارد.

کمربند میانی استقلال

احتمال می‌رود در وسط میدان، روزبه چشمی، رضا آذری، مهدی مهدی‌پور، امیرحسین حسین زاده و جعفر سلمانی نفرات مجیدی برای این مسابقه باشند؛ این در حالی است که در نیمه دوم نیز به احتمال فراوان بازیکنانی همچون زبیر نیک‌نفس و وریا غفوری به میدان خواهند آمد.

ژستد در کنار یامگا

احتمالاً کوین یامگا و رودی ژستد، بازیکنان مورد نظر فرهاد مجیدی برای قرار گرفتن در خط حمله باشند. ارسلان مطهری، امین قاسمی‌نژاد، سبحان خاقانی نیز می‌تواند به عنوان جانشین مهاجمان استقلال به ترکیب آبی‌پوشان اضافه شوند.

ترکیب احتمالی استقلال برابر پیکان

سیدحسین حسینی، محمد دانشگر، عارف آقاسی، سیاوش یزدانی، روزبه چشمی، رضا آذری، مهدی مهدی‌پور، امیرحسین حسین زاده، جعفر سلمانی، کوین یامگا و رودی ژستد.

کد خبر 540689

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.