تقدیر تهمینه میلانی از تیم هندبال بانوان

کارگردان سینمای ایران، از انتخاب «فاطمه خلیلی بهفر» به عنوان بهترین بازیکن دیدار تیم ملی هندبال ایران در مقابل نروژ نوشته است.

به گزارش خبرنگار ایمنا، تهمینه میلانی با انتشار ویدئویی در بازی تیم هندبال زنان ایران و نروژ در اینستاگرام خود، آورده است:

"فاطمه خلیلی بهفر، بهترین بازیکن دیدار تیم ملی ایران و نروژ در جریان مسابقات قهرمانی شد.

مسابقات هندبال قهرمانی زنان جهان در حال برگزاری است. تیم ملی هندبال ایران در دومین دیدار خود از این رقابت‌ها به مصاف نروژ، قهرمان دو دوره المپیک، قهرمانی سه دور جهان و قهرمان هست دوره اروپا رفت و با نتیجه ٩ بر ٤١ بازی را واگذار کرد.

در این دیدار فاطمه خلیلی بهفر، دروازه‌بان تیم ملی ایران، بهترین بازیکن زمین معرفی و تاریخ ساز شد. او در این دیدار عملکرد قابل توجهی داشت و بارها مقابل مهاجمان تیم ملی نروژ قرار گرفت و مانع باز شدن دروازه تیم ملی ایران شد.

او در بازی تیم ملی ایران مقابل رومانی نیز عملکرد فوق‌العاده داشت و سایت فدراسیون جهانی هندبال نیز عملکرد او را تحسین کرد.

تیم ملی هندبال زنان ایران برای اولین بار در تاریخ هندبال ایران با کسب عنوان چهارمی آسیا جواز حضور در مسابقات قهرمانی جهان را کسب کرد. این اولین تیم با حجاب اسلامی در بیست و پنج دوره رقابت‌های قهرمانی جهان است. "

کد خبر 540577

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.