قدردانی سرلشکر باقری از مجاهدت‌های آیت‌الله جنتی

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با قدردانی از مجاهدت‌های آیت‌الله جنتی در دورا مسئولیت ریاست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، نوشت: دستاوردها و تاثیرات شگرف مدیریت و راهبری حضرتعالی و همت و مجاهدت این شبکه مردم‌نهاد اسلامی و انقلابی، ماندگار و راهگشای میراث داران ارجمند شورا خواهد بود.

به گزارش ایمنا به نقل از سپاه نیوز؛ سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری در پیامی به آیت الله احمد جنتی نوشت: حافظه تاریخی انقلاب اسلامی و ملت عظیم‌الشأن ایران یادآور رخدادها و صحنه‌های شکوهمند و افتخارآمیزی است که نقش آفرینی‌های راهبردی و محوری «شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی» بر تارک آن می‌درخشد.

در پیام رئیس ستاد کل نیروهای مسلح آمده است: بی شک موفقیت‌های این مجموعه مبارک به عنوان یکی از کانون‌های پرچمدار مردمی و قدرت بسیج کنندگی کشور و ارگان‌ها و نهادهای انقلابی نظام مقدس جمهوری اسلامی به ویژه در آوردگاه‌های حساس و سرنوشت ساز مواجهه با توطئه‌ها و فتنه آفرینی‌های گوناگون نظام سلطه و صهیونیسم برای تضعیف انقلاب و تسلیم ایران و ایرانی که تبلور آن در مناسبت‌های ملی و انقلابی متعدد از جمله در ایام الله ۲۲ بهمن، روز جهانی قدس، ۹ دی، ۱۳ آبان و… و. ملموس و جهانی شده است همواره پشتوانه قدرت سازی برای صیانت از امنیت و منافع ملی و پیش روندگی و پیش برندگی آرمان‌ها و اهداف متعالی و تمدن‌ساز انقلاب تحت زعامت امامین انقلاب اسلامی به شمار می‌رود.

باقری افزود: بدون تردید این دستاوردها و تأثیرات شگرف که تحت مدیریت و راهبری حضرتعالی و همت و مجاهدت این شبکه مردم‌نهاد اسلامی و انقلابی حاصل شده است، ماندگار و راهگشای میراث داران ارجمند امروز و فردای شورا خواهد بود.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در ادامه پیام به آیت‌الله جنتی، خاطرنشان کرد: به نمایندگی از نیروهای مسلح مقتدر کشور با سپاس و قدرشناسی خالصانه از مجاهدت‌های باشکوه و الهام بخش طی بیش از چهار دهه «ریاست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی»، دوام توفیق، عزت و سربلندی روزافزون حضرتعالی را در خدمت به اسلام و انقلاب و ملت شریف و قهرمان ایران در ظل عنایات حضرت بقیه الله الاعظم (ارواحنا فداه) و زعامت نایب بر حقش مقام عظمای ولایت و رهبری حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله العالی) را از درگاه خداوند متعال مسالت می‌جویم.

کد خبر 539984

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.