آمار کرونا همدان ۱۳ آذر؛ یک فوتی و ۵۵ بستری جدید

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته در منطقه تحت پوشش این دانشگاه ۵۵ بیمار جدید مبتلا به کرونا به صورت سرپایی یا بستری شناسایی شده‌اند و یک مورد فوتی در این بازه زمانی در مراکز درمانی استان همدان رخ داده است.

محمد طاهری در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار ابتلاء به کرونا در استان همدان، اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته موارد مثبت جدید بستری و سرپایی مبتلا به کرونا در استان همدان ۵۵ بیمار گزارش شده است.

وی افزود: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون ۳۱ هزار و دو نفر موارد مثبت کرونا در بیمارستان‌های استان همدان بستری شدند، همچنین موارد مثبت سرپایی از ابتدا تاکنون در این استان ۹۹ هزار و ۵۷۴ مورد بوده است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته در استان همدان یک مورد فوتی ثبت شده است، خاطرنشان کرد: تعداد فوتی‌های کرونا استان از ابتدای شیوع کرونا تاکنون به سه هزار و ۱۳۴ نفر رسیده است.

طاهری در خصوص آخرین وضعیت و آمار مبتلایان به کرونا در شهرستان‌های استان همدان، گفت: تاکنون آخرین آمار مبتلایان به کرونا ویروس در شهرستان‌های اسدآباد هزار و ۶۴۴ نفر، بهار هزار و ۵۶۷ نفر، تویسرکان هزار و ۵۸۱ نفر، رزن هزار و ۲۳۷ نفر، درگزین ۴۱۸ نفر، فامنین ۴۱۳ نفر و کبودرآهنگ یک هزار و ۵۴۰ نفر بوده است.

وی ادامه داد: تاکنون در شهرستان ملایر پنج هزار و ۷۷۷ نفر، نهاوند چهار هزار و ۱۴۶ نفر و همدان ۱۲ هزار و سه نفر به کرونا مبتلا شدند.

کد خبر 539771

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.