جمع آوری ۵۰۰ تن برگ پاییزی در یک شبانه‌روز

معاون خدمات شهری شهردار اصفهان از رکورد کم سابقه این معاونت در جمع‌آوری ۵۰۰ تن برگ خشک پاییزی از معابر و خیابان‌های اصلی شهر طی ۲۴ ساعت خبر داد.

مهدی بقایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا اظهار کرد: همزمان با روزهای پایانی هفته گذشته و مقارن با بارش باران و وزش شدید باد در شهر اصفهان، حجم قابل توجهی از برگ‌های خشک و فرسوده پاییزی در سطح معابر و گذرگاه‌های شهری پراکنده شد، از این رو در اقدامی جامع با مشارکت مدیریت مناطق ۱۵ گانه شهرداری اصفهان، ۲۵۰۰ تن از کارگران حوزه خدمات شهری و فضای سبز به جمع‌آوری برگ‌های خشک ریخته شده در معابر پرداختند.

وی تجهیزات و ادوات به کار گرفته شده برای این عملیات را ۵۰ دستگاه ماشین جاروب، ۶۰ دستگاه ایسوزوی روباز، ۱۳۰ دستگاه پرس و ۳۰ دستگاه واترجت عنوان کرد و افزود: در جریان این اقدام بیش از ۵۰۰ تن برگ پاییزی جمع‌آوری و بارگیری شد که پس از حمل در محل چال‌برگ‌های مناطق، گلخانه و پارک شرق تخلیه شد.

معاون خدمات شهری شهردار اصفهان ضمن تشکر از تلاش و کوشش کارگران حوزه خدمات شهری خاطرنشان کرد: به رغم وزش‌های مکرر باد و فروریختن مجدد برگ‌های خشک در طی یک شب سرد پاییزی، کارگران زحمت‌کش مناطق ۱۵ گانه شهر اصفهان طی سه مرتبه به نظافت مجدد معابر پرداختند تا سیمای شهر اصفهان پاکیزه و آراسته باقی بماند.

کد خبر 539749

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.