حسین زمان را تنها نگذارید

شهید «محمدی باغملایی» در قسمتی از وصیت نامه خود آورده است: امام حسین زمان را تنها نگذارید و گوش به حرف منافقین و گروهک های منحرف ندهید که خسرالدنیا و الاخره می شوید.

به گزارش خبرنگار ایمنا، «شهید» شاهد شهود عرفانی شده و نقش خوبی‌ها را در چهارفصل گیتی نمایان کرده است. او چشم ستارگان آسمان را روشن و ققنوس هشت جنت در هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشوده و فرشتگان را نوازشگر روح ناب خود کرده است.

رهبر فرزانه انقلاب، بارها در بیاناتشان به این نکته اشاره داشته‌اند که «وصیت نامه شهدا را بخوانید…» این توصیه در کلام گهربار حضرت امام خمینی (ره) نیز دیده می‌شود. در این مجال فرصتی دست داده تا مروری داشته باشیم بر گزیده‌ای از وصیت نامه شهدا:

وصیتنامه شهید «محمدی باغملائی»

«بسم الله الرحمن الرحیم

در کمال صحت و سلامت این وصیتامه را می‌نویسم. «اشهد ان لا اله الله و اشهد آن محمد رسول الله واشهد و ان علیا و اولادها المعصومین حجه الله والعصر آن الانسان لفی خسر الا الذین آمنوا و عملو الصالحات و تواصوا بالحق وتواصوا بالصبر».

خدمت پدر و مادر و خانواده ام سلام امید است از دوری من گران نباشید، می دانم از دست دادن فرزند برایتان سخت است؛ اما چه می‌شود کرد من تا کی می‌توانم ببینم تشییع جنازه برادران همسنگرانم باشم و گوشه منزل به استراحت بپردازم.

پدر و مادرم خیلی زحمت برایم کشیدید. و من کوچک‌ترین دینی در مقابل زحمات چند ساله و شبانه روزی شما نتوانستم انجام بدهم. امیدوارم بخاطر خدا و قرآن را که مرا ببخشید چون من یک امانتی بودم در نزدیکی شما قرار داشتم هر وقت کسی خواسته بود هر وقت خواسته امانتش را جائی بگیرد من می‌توانم و لذت می برم شما نباید ناراحت شوید.

پدر و مادرم و همسرم و فرزندانم از اینکه نتوانستم فردی لایق برای شما باشم عذر می‌خواهم تنها خواهشی که دارم این است که امام حسین زمان را تنها نگذارید و گوش به حرف منافقین و گروهک‌هایی منحرف ندهید که خسرالدنیا و الاخره می شودید.

فرزندان من در راه اسلام و قرآن تا می‌توانم راهنمایی کنید بعداز من پدر و برادرم بعداز من وکیل و قیم هستند و هر دستوری که اسلام و مکتب می‌دهد رفتار کنند اگر خدا از بنده گنهکارش راضی شد.

مرا نزدیک همسرانگران در بهشت صادق دفن کنید از قول حق از همه برادران و خواهرانانی که واقعی برگردنم بخواهید تا مرا ببخشند.

بدهی به هیچکس ندارم و طلبکاری‌هایم پدرم در جریان است. و اگر مسلمانی ادعائی کرد با دلیل بپردازید. پدرم و همسر و فرزندان و برادران و خواهرانم و اقوام و اقارب و برادران مومن و انقلابیم خداحافظی می‌نمایم.

کد خبر 539312

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.