قطع کامل بیمه تاکسیران‌های تهران/ مکاتبات شورا به شهردار نمی‌رسد

عضو شورای شهر تهران گفت: دو ماه گذشته درخصوص دو چالش حوزه تاکسیرانی با شهردار مکاتبه کرده‌ام اما گویا مکاتبات به دفتر شهردار نمی‌رسد.

به گزارش خبرنگار ایمنا، میثم مظفر در جلسه امروز (سه شنبه) شورای شهر تهران از توقف کامل پوشش بیمه تکمیلی درمان راننده‌های تاکسی و خانواده آنها خبر داد و اظهار کرد: طی چند هفته گذشته در طرحی که کمیسیون حمل و نقل و ترافیک ارائه داد شهرداری موظف شد در اصلاحیه بودجه فرایند پوشش بیمه تکمیلی رانندگان تاکسی را به گونه‌ای پیش بینی کند که آنها تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار گیرند.

وی افزود: در وضعیت فعلی که ۱۵ هزار نفر هم تحت پوشش بیمه تکمیلی بودند پوشش بیمه این تعداد نیز قطع شد. از معاونت حمل و نقل و ترافیک گلایه جدی دارم که به جای بهبود وضعیت بیمه به طور کامل قطع شد.

مظفر در ادامه تذکر دیگری به شهرداری داد و گفت: رانندگان تاکسی در دفاتر ویژه از جمله فرودگاه و راه آهن بر اساس تقاضای مسافر نیاز به خروج از تهران دارند و ثبت تخلف برای پلاک تاکسی‌ها انجام می‌شود.

این عضو شورای شهر تهران با اشاره به مکاتبه‌ای که با شهردار تهران داشت گفت: دو ماه گذشت مکاتبه‌ای با شهردار تهران داشتم و مسأله را بیان کردم و تمامی مکاتبات انجام شده را ضمیمه کردم و از وی خواستم به عنوان پناه تاکسیران‌های شهر تهران شخصاً به مسأله ورود کنند اما گویا مکاتبات ما به دفتر شهردار نمی‌رسد.

مظفر گفت: به دفتر شهردار تذکر می‌دهم که مسأله به صورت شکلی به معاونت حمل و نقل عودت داده شده و اعلام کردند بله مکاتباتی در گذشته داشتیم و مسأله حل نشد. این پاسخ به هیچ عنوان قانع کننده نیست و تقاضا دارم شخص شهردار در تعامل با پلیس این مسأله را حل کنند و عمل به این تذکر معیار سنجش ما است که ببینیم آیا تذکرها به شهردار تهران می‌رسد و شخصاً به این مسائل ورود می‌کند یا نه.

کد خبر 538839

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.