اعزام آتش‌نشانان گرگانی به هزار و ۸۷۴ مورد حادثه و حریق

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گرگان گفت: این سازمان در شش ماهه نخست سال‌جاری به یک‌هزار و ۸۷۴ مورد حادثه و حریق در شهر گرگان و توابع آن رسیدگی کرده است.

موسی‌الرضا صفری در گفت‎‌وگو با خبرنگار ایمنا اظهار کرد: از ابتدای فروردین‌ماه سال جاری تا ۳۱ شهریورماه، مأموران سازمان آتش نشانی شهرداری گرگان به هزار و ۸۷۴ مورد حادثه و حریق، هزار و ۸۱۷ مورد در شهر گرگان و ۵۷ مورد در توابع شهر رسیدگی کرده و اقدامات لازم را انجام دادند.

وی با بیان اینکه وقوع حوادث در این مدت ۲۰ مصدوم و سه فوتی داشته است، افزود: در این بازه زمانی حریق منازل مسکونی در شهر گرگان ۱۵۴ مورد و در توابع آن ۹ مورد بوده و حریق اماکن تجاری نیز در این مدت در شهر گرگان ۵۷ مورد گزارش شده است.

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گرگان تصریح کرد: در این بازه زمانی حریق وسایل نقلیه در شهر گرگان ۷۲ مورد، در توابع آن پنج مورد و تصادفات وسایل نقلیه در مجموع ۲۵ مورد بوده است.

وی ادامه داد: با توجه به قطعی مکرر برق در شش ماه نخست امسال به خصوص فصل تابستان، مجموعاً تعداد ۵۰۵ مورد محبوس شدن در آسانسور و اتفاقات مربوط به آن در شهر گرگان و توابع ثبت شده و ۹۷ مورد محبوس شدن در اماکن نیز به اطلاع این سازمان رسیده است.

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گرگان تصریح کرد: در این بازه زمانی مجموعاً ۱۵۶ مورد عملیات مقابله با جانوران وحشی و موذی مثل مار، زنبور، گربه و سایر جانوران در شهر گرگان و توابع آن انجام شده است که با احتساب سایر موارد، سازمان آتش‌نشانی شهرداری گرگان در مجموع به هزار و ۸۷۴ مورد حادثه و حریق در فصل تابستان رسیدگی کرده است.

کد خبر 538057

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.