بابایی به دیدار فینال راه یافت/ محمدیان در مرحله نیمه نهایی

سی و پنجمین دوره رقابت‌های کشتی آزاد نظامیان جهان (سیزم) از صبح امروز در سالن آزادی تهران در حال برگزاری است.

به گزارش ایمنا و به نقل از سایت فدراسیون کشتی، مسابقات پنج وزن نخست سی و پنجمین دوره رقابت‌های کشتی آزاد نظامیان جهان (سیزم) از صبح امروز در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تهران در حال برگزاری است. نتایج نمایندگان کشورمان در پایان مسابقات صبح به شرح زیر است:

در وزن ۵۷ کیلوگرم که به صورت دوره‌ای و با حضور ۵ کشتی‌گیر برگزار می‌شود، احمد محمدنژاد جوان در دور اول با نتیجه ۴ بر ۳ مغلوب عظمت توسکایف، کشتی گیر مطرح روس شد. وی در دور بعد با نتیجه ۴ بر ۳ مقابل مانوئل خندزردزیان از ارمنستان به پیروزی رسید.

در وزن ۶۵ کیلوگرم که به صورت دوره‌ای و با حضور ۵ کشتی گیر برگزار می‌شود، مرتضی قیاسی در دور اول با توجه به حاضر نشدن کامارا معروف از گینه به پیروزی رسید. وی در دور دوم با نتیجه ۹ بر ۵ مقابل آرتور بادتیف از روسیه به برتری دست یافت.

در وزن ۷۴ کیلوگرم، فریبرز بابایی در دور نخست با نتیجه ۱۱ بر صفر، جلال المردینا از سوریه را مغلوب کرد. وی در دور بعد کامیل ریبسکی از لهستان را با نتیجه ۳ بر صفر شکست داد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله با نتیجه ۱۰ بر صفر از سد خارالدین بن تیلی از تونس گذشت و به دیدار فینال راه یافت. حریف وی در دیدار فینال ماگومد قربان علی‌اف قهرمان جهان از روسیه است.

در وزن ۸۶ کیلوگرم، هادی وفایی‌پور پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه ۳ بر صفر مغلوب آرتور نایفونوف، دارنده برنز المپیک و جهان از روسیه شد و با توجه به حضور این حریف در دیدار فینال به گروه بازنده‌ها رفت. وی ابتدا باید به مصاف سادوویک کرشتوف از لهستان برود و در صورت پیروزی بر این حریف در دیدار رده بندی با صبری نصیرا از تونس کشتی خواهد گرفت.

در وزن ۹۷ کیلوگرم که ۷ نفر حضور دارند، مسابقات در دور گروه سه و چهار نفری و به صورت دوره‌ای برگزار می‌شود که محمدحسین محمدیان در گروه B در دور اول مقابل سیلیا توماس از گینه با نتیجه ۱۲ بر صفر به پیروزی رسید و در دور بعد با نتیجه ۱۰ بر صفر اریک ژی‌اویف از روسیه را از پیش رو برداشت و به عنوان نفر اول این گروه به مرحله نیمه نهایی راه یافت وی در این مرحله به مصاف محمد فرج از الجزایر نفر دوم گروه A برود.

کد خبر 536959

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.