رقابتهای سوپر لیگ گلف کشور قرعه کشی شد

آیین قرعه‌کشی رقابت‌های سوپر لیگ گلف کشور روز یکشنبه با حضور حمید عزیزی رئیس فدراسیون گلف به میزبانی هیئت گلف خوزستان در اهواز برگزار شد.

به گزارش ایمنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون گلف، آئین قرعه‌کشی رقابت‌های سوپر لیگ گلف کشور روز یکشنبه با حضور دکتر حمید عزیزی رئیس فدراسیون گلف به میزبانی هیئت گلف خوزستان در اهواز برگزار شد.

این دوره از رقابت‌ها با حضور ۱۰ تیم از استان‌های تهران، خوزستان، قم و اصفهان برگزار می‌شود که از میان ۱۰ تیم شرکت کننده ۶ تیم متعلق به خوزستان است.

در این دوره، تیم‌های ملی حفاری اهواز، نفت و گاز مسجد سلیمان، سورتمه تهران، تاراز مسجدسلیمان، هیئت گلف استان قم، صنایع پتروشیمی مسجد سلیمان، هیئت گلف استان اصفهان، هیئت گلف هندیجان، هیئت گلف شاهین شهر اصفهان و هیئت منطقه آزاد اروند حضور دارند.

مقرر شد هفته اول رقابت‌های لیگ برتر کشور ۱۱ و ۱۲ آذرماه امسال برگزار شود و برای رونق رشته گلف و کمک به کشف بازیکن سازی از سوی فدراسیون گلف، به تیم‌هایی که از بازیکن زیر ۱۸ سال استفاده کنند، در هر بازی مبلغی به عنوان تشویقی اهدا می‌شود.

قهرمان این دوره از رقابت‌های سوپر لیگ گلف کشور پس از ۱۴ بازی مشخص می‌شود.

گروه الف: تیم‌های پتروشیمی مسجدسلیمان، هیئت قم و شاهین شهر، تاراز مسجدسلیمان و هیئت گلف اصفهان.

گروه ب: تیم‌های ملی حفاری، سورتمه تهران، نفت و گاز مسجدسلیمان، منطقه آزاد اروند و هیئت گلف هندیجان

از هر گروه ۲ تیم به دور دوم صعود می‌کنند که به صورت ضربدری مسابقات خود را برگزار می‌کنند و در نهایت تکلیف تیم‌های اول تا سوم مشخص می‌شود.

کد خبر 536896

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.