اجرای بیش از ۴۰ عملیات ساماندهی معابر در شهر قدس

معاون خدمات شهری شهرداری قدس از اجرای بیش از ۴۰ عملیات متعدد خدماتی از قبیل اصلاح نشست معابر، نصب دریچه‌ها، بتن‌ریزی نوار حفاری‌ها، مخلوط‌ریزی، ترمیم و بازسازی سنگفرش‌های فرسوده در آبان‌ماه امسال توسط مرکز فوریت‌های شهری شهرداری قدس خبر داد.

به گزارش ایمنا و به نقل از اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قدس، رضا حیدری اظهار کرد: مرکز فوریت‌های شهری شهرداری به عنوان واحدی پیشرو در خدمات‌رسانی و به نوعی واحد اجرایی اقدامات حیاتی در سطح شهر محسوب می‌شود.

وی افزود: این واحد در تماس‌ها و درخواست‌های شهروندان از طریق سامانه ۱۳۷ برای رفع نواقص مختلف در معابر سطح شهر، اقدام به اصلاح و ساماندهی این نواقص می‌کند، چرا که به لحاظ ساختار سازمانی، انجام امور از طریق معاونت امور زیربنایی و ترافیک شهرداری روند اداری طولانی‌تری را تا مرحله اجرا طی می‌کند.

معاون خدمات شهری شهردار قدس تصریح کرد: از این رو در بعضی موارد مرکز فوریت‌های شهری با امکاناتی که در اختیار دارد با دریافت تماس شهروندی در هنگام بروز مشکلات سریعاً نسبت به رفع آن اقدام می‌کند.

وی از اجرای بیش از ۴۰ عملیات متعدد خدماتی در آبان‌ماه توسط مرکز فوریت‌های شهری خبر داد و خاطرنشان کرد: از جمله اقدامات اجرایی این واحد می‌توان به اصلاح و رفع نشست معابر، مرمت و اصلاح سنگ‌فرش پیاده‌روها و جداول شکسته، نصب دریچه‌ها، اصلاح و ساماندهی پل‌های فلزی، بتن‌ریزی نوار حفاری‌ها و لکه‌گیری‌های سطحی و تخریب و بازسازی نهرهای آب اشاره کرد.

حیدری با تاکید بر لزوم تسریع اقدامات اجرایی مربوط به مرکز فوریت‌های شهری، گفت: شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه مشکل در سطح شهر و رفع آن با واحد فوریت‌های خدمات شهری از طریق سامانه ۱۳۷ اقدام کنند.

کد خبر 536891

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.