تخلیه نخاله‌های ساختمانی در ری ریشه‌یابی شود

یک عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: تخلیه نخاله در آرادکوه حداکثر ۱,۵۰۰ تومان و در آبعلی رایگان است با این وجود ما شاهد تخلیه نخاله در اراضی ری هستیم که علت این موضوع باید مشخص شود.

به گزارش خبرنگار ایمنا، سید احمد علوی، در جلسه امروز (یکشنبه) شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به جلسه شورای شهرستان ری که در آن موضوع تخلیه نخاله‌های ساختمانی در اراضی این شهرستان مطرح شد، اظهار کرد: برخی مدعی شدند که حدود ۱۰۰ تا ۱۵۰ هزار تومان از هر خودرو در آرادکوه دریافت می‌شود که با پیگیری صورت گرفته مشخص شد که دریافت این مبلغ صحت ندارد.

وی با بیان اینکه هم اکنون بابت تخلیه نخاله در آرادکوه ۱۰۰۰ تا ۱,۵۰۰ تومان بسته به نوع خودرو اخذ می‌شود، ادامه داد: حتی در جاجرود و آبعلی این مبلغ هم اخذ نمی‌شود؛ در شهریار و قاسم آباد و محمود آباد نیز از هر خودرو ۱۵ هزار تومان اخذ می‌شود.

عضو شورای ششم شهر تهران تاکید کرد: به نظر می‌رسد که موضوع تخلیه نخاله در اراضی ری و خارج از محدوده‌های تعیین شده باید توسط خدمات شهری به صورت جدی پیگیری شود و علت‌یابی کنند که چرا با وجود محل‌هایی مشخص برای تخلیه نخاله که مبلغی هم بابت آن دریافت نمی‌شود، همچنان در اراضی ری و جنوب تهران به صورت گسترده تخلیه نخاله غیر مجاز صورت می‌گیرد.

علوی یادآور شد: از همکاران خدمات شهری درخواست دارم ضمن علت‌یابی، گزارشی جهت ارائه به شورای اسلامی شهر تهران و شهرستان ری آماده کنند.

کد خبر 536828

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.